Autor Zpráva
v85
Profil *
Ahoj
co používate na seznam vašich stránek? V případě jedné či dvou (nebo pěti) se to může zdát jednoduché
a dotaz může být zbytečný, ale co v případě sto nebo více?
Prostě www adresa (případně hesla k administraci, databázi, emaily), poslední aktualizace atp..
Zkoušel jsem notebook google což nám jakžtakž vyhovoval, ale je zde nebezpečí zrušení tohoto projektu a zdá se mi, že stávající uživatele jsou prostě jen trpěni (co za pár let?), prostou excel tabulku (případně jaké je nejlepší rozvržení sloupců?)
www/datum vytvoření/ datum aktualizace/ mysql heslo atd../ administrace..
nebo
odkazy jako záložky?

Prostě jsem vyzkoušel mnoho různých cest, ale žádná se mi nezdá dokonalá. Chtěl bych něco jako správa projektů (ale program tohoto typu nesmí přestat existovat v budoucnosti tzn.. multiplatformní něco jako napsáno v javě atp..) žádný co by mi vyhovoval jsem nenašel...

Prostě kdo má více stránek a jak toto řešíte? (kdo neví a použije google na odpověd, moc prosím nereagujte)
RockFire
Profil
Já to řeším tak, že mám v opeře rozsložkované záložky, čili každý můj web má složku a tam je homepage, admin, phpmyadmin... a hesla mám na mailu, přičemž využívám štítky/složky. Jediným tohole je, aby se mi někdo do mailu nedostal :)
Pan X
Profil
Mívám stejné problémy
Ideálně by bylo nějakou obyčejnou jednoduchou a uživatelsky příjemnou desktopovou aplikaci, ale žádnou vhodnou jsem nenašel. Osobně používám vlastnoručně napsaný program puštěný na localhostu, ale připojuji se k dotazu, také by mě zajímalo

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0