Autor Zpráva
Václav
Profil
Náhled v PSPadu mi ukáže stránku v IE. Jde nastavit náhled v OPEŘE nebo Firefoxu?
Pokud ano tak jak. Děkuji
zimmi
Profil
Připojuju se, taky by mi to pomohlo. Kdžy to zjistíš někde jinde, prosím napiš to sem.
Václav
Profil
Našel jsem tohle [url=http://forum.pspad.com/read.php?f=1&i=2503&t=2502#reply_2503[/url ]
Jen nevím co s tím. :-(
Václav
Profil
Našel jsem tohle tak znova
Jen nevím co s tím. :-(
Timy
Profil
nebude jednodušší si tu operu a FF stáhnout? Sice s tím náhledem v pspadu nemám zkušenosti, ale tak jako tak bych mu moc nevěřil a radši se na to stejně podíval v tom prohlížeči, jistota je jistota.
Tomik
Profil
To Timy: Samozřejmě je nutné mít ten, který prohlížeč nainstalován, protože PSPAD využívá jeho jádra...

To Václav: Nastavení->Integrace do systému->Náhled v Opeře, myslím
zimmi
Profil
Timy: vzdyt FF a Operu mam, ale tam mas moznost si kod proste hned prohlidnout v prostredi editoru...snad jsem to dobre popsal:-/
Tomik
Profil
Tak znova Nastavení->Nastavení programu->Integrace do systému->Zobrazení HML v prohlížeči OPERA
habendorf
Profil
Tomik: to je něco jiného - dáš-li v Opeře zobrazit zdroj, otevře se v PSPadu
zimmi
Profil
jo, coz je u me na houby, protoze to strašně dlouho trvá, než se mi otevře PSPad, takže zdrojáky nasýsám v Pozn. bloku;-).
Timy
Profil
Tomik
Samozřejmě je nutné mít ten, který prohlížeč nainstalován, protože PSPAD využívá jeho jádra... -- aj, to jsem nevěděl, respektive mi to nějak nedošlo. Ok, sorry
Václav
Profil
Prohlížeče nainstalované mám. Jen nevím jak to spustit.
habendorf
Profil
Prostě se smiř s tím, že to nejde (pokud vím). Umí to např. 1stPage.
error414-
Profil *
http://www.chami.com/html-kit/support/docs/pages/h000157.html

tam je navod na html-kit, ale kdyz to udelate podle navodu tak to funguje i psPadu. Vlevo nahore v rohu se saktivni prepinani IE a gecko.

Preju prijmeny den


* Download the *.zip version of the Mozilla browser from one of the following links:

o Direct link to Mozilla with the Mozilla Control (11+ MB)
o Mozilla releases page


* Create a folder for Mozilla files. For example: "C:\Program Files\Mozilla.org\"

* Unzip the *.zip file to "C:\Program Files\Mozilla.org\"

* Select "Run" from the Windows Start menu, enter the following command line and click "OK." The RegSvr32.exe utility, which is used to register the Mozilla control, should display a message similar to "DllRegisterServer in MozCtlx.dll succeeded."


regsvr32.exe "C:\Program Files\Mozilla.org\Mozilla\mozctlx.dll"
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0