Autor Zpráva
MilanJ
Profil
Máte někdo zkušenosti s používáním šablon v Dreamweaveru?

Zajímalo by mě, jestli je možné nastavit jako editovatelnou oblast i pro TITLE, tak abych mohl pro každou stránku vkládat vlastní TITLE, popřípadě META Keywords a META Descriptions.
Jak na to???
VaclavMacurek
Profil
Ne. Naštěstí. A co to je?
Já Dreamweaver (MX2004, který mám) používám jedině k tomu, abych nepáchal čuněčárny - protože psaním html stránek v poznámkovym bloku se mi podařilo zhroutit počítač.
Ale jednu neblahou zkušenost mám - automaticky při ukládání doplňuje do rámových souborů (tedy myslím jako soubory, který obsahují rámy, přes které se zobrazují normální - tedy textové soubory) párový tag <noframe> a vzápětí tento tag označí jako špatný.
curo
Profil
Elemenent TITLE je editovateľný vždy.
Keď chceš doplniť DESCRIPTION a KEYWORDS, treba ich vložiť do editovateľnej časti hlavičky. Tá je tiež automaticky vytvorená.

Napr.
<!-- InstanceBeginEditable name="head" -->
<meta name="description" content=" " />
<!-- InstanceEndEditable -->
jozob
Profil
Tiež sa to dá pomocou menu. Vyznačíš si požadovaný kód, ktorý chceš urobiť editovateľným a potom klikneš na menu Insert->Template->Editable Region (?)... Alebo tak nejak... Na Dreaweaver mi skončila skušobná doba :-(, nekradnem :-) a Windows som už definitívne pochoval aj so všetkým propietárnym software :-)

Skús hľadať v ponuke Insert, uričte to nájdeš.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0