Autor Zpráva
marcus33cz
Profil
Měl bych takový trochu blbý dotaz - nevíte jak v Netbeans zobrazit otevřené soubory třeba do dvou (nebo tří) řádek?

Když mám otevřeno více souborů, musím vždycky rolovat doleva a doprava a nikde jsem to v nastavení nenašel. Případně budu rád za nějaké jiné chytré řešení.

Díky moc
Tori
Profil
Když chytnete záložku toho otevřeného souboru a hýbete s ní, tak by měl být vidět obrys toho, kam se přesune - buď doprava/doleva, anebo když ji stáhnete dolů tak by se mělo okno editoru rozdělit na dvě části.
marcus33cz
Profil
Ahoj,

jojo, o tom vím - takhle si můžu otevřít dvě okna (a mít otevřené dva soubory najednou), ale já bych potřeboval mít pro jedno okno soubory ve dvou řádkách (prostě to, co dělá třeba PsPad sám od sebe).

Díky, Marek
Davex
Profil
marcus33cz:
Jestli myslíš zalamování dlouhých řádků, tak se to zapíná v nastavení Tools / Options / Editor, záložka Formatting, položka Line wrap.

Nebo záložky souborů do dvou řádků? Hm, asi jo.
marcus33cz
Profil
Tak pokud by to někoho zajímalo... tato možnost v NetBeans byla a z nějakých důvodů byla odstraněna. Viz:

http://netbeans.org/bugzilla/show_bug.cgi?id=172512

Jediná možnost je tedy rozbalovací seznam nebo Shift+F4 (což ale člověka dost zdržuje)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0