Autor Zpráva
rada_losik
Profil
Mám problém s Dreamweaverem, když uložím soubor, v kterém jsou použity nějaké háčky nebo čárky tak se mi je Dreamweaver asi při ukládání odstraní nebo nahradí nějakymi nesmyslými znaky. Nevíte kde se dá nastavit aby mě toto přestal dělat?
patrick
Profil *
Skús sa pozrieť na kódovanie. V Dreamweaveri je defaultne je nastavné "iso-8859-1".
Zmeň to na "ISO 8859-2" alebo na "Windows-1250" a s nesmyselnými znakmi bude pokoj.
Viac o kódovaní na http://www.jakpsatweb.cz/cestina.html
VaclavMacurek
Profil
Tohle je sice OK rada, ale s češtinou v Dreamweaveru mám taky menší problem - v záhlaví - pokud tam mam nějaký háčky a čárky, tak je zruší. takže pak je místo např. "Zpověď posledního generála" pouze "Zpoved posledniho generala".
rada_losik
Profil
No vymenil jsem Dreamweaver za phpEditorIDE a v pohodě :)
VaclavMacurek
Profil
No vymenil jsem Dreamweaver za phpEditorIDE a v pohodě
to je sice skvělý, ale vzhledem k tomu, že píšu pouze HTML, i když začínám pomalu s JavaScriptem, kterýmu místy nerozumím, tak je mi php na dvě věci.
Někde v diskusi mám ještě nějaký další příspěvky, tak se na ně podívej(te) a pokust(te) se mi pomoc.
rada_losik
Profil
to je sice skvělý, ale vzhledem k tomu, že píšu pouze HTML, i když začínám pomalu s JavaScriptem, kterýmu místy nerozumím, tak je mi php na dvě věci.
Někde v diskusi mám ještě nějaký další příspěvky, tak se na ně podívej(te) a pokust(te) se mi pomoc.


JS to zvlada v pohodě. A když půjdeš na PHP tak nebudeš muset preinstalovávat;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0