Autor Zpráva
xxxObiWan
Profil
Ahoj, CSS3 už dnes podporuje plno grafických vychytávek, které se dříve dělaly ve Photoshopu a pak se řezaly do obrázků (barevný gradient, kulaté rohy, průhlednost, stíny, vlastní fonty, ...). A tak mě napadlo, že jednoduché minisites, kde zákazník neklade důraz na grafiku, by se daly navrhovat přímo v nějakém WYSIWYG editoru, který má dobrou podporu CSS3.

Znáte nějaký dobrý? Ideálně, aby tam byly přednastavené i nějaké šablony pro gradienty (jako na http://www.colorzilla.com/gradient-editor/), stíny apod., nebo aspoň aby si uživatel mohl přednastavit svoje.

Moc díky za tipy.
Chamurappi
Profil
Reaguji na xxxObiWana:
které se dříve dělaly ve Photoshopu a pak se řezaly do obrázků
Nebo se generovaly automatem úplně stejně, jako je teď generují prohlížeče. Vždy, když někdo takový efekt potřeboval, získal ho relativně snadno, takže nebyl důvod čekat s výrobou hypotetického WYSIWYG editoru do doby rozšíření podpory CSS 3. Nejsem si jistý, že takový jednoduchý stylovací WYSIWYG někdo opravdu potřeboval a vytvořil…

Sháníš webový (javascriptový) editor, nebo normální aplikaci?
xxxObiWan
Profil
To je úplně jedno, i když normální aplikace by zřejmě byla o něco užitečnější.

Už jsem jich pár vyzkoušel, zatím nejlíp vypadal BlueGriffon. Ale pořád se zdaleka neblížil tomu, co jsem si představoval :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0