Autor Zpráva
peter-
Profil *
Ahoj,

delší dobu se potýkám s problémem jak efektivně publikovat změny na hosting. Na localhostu mám git, kde mám v master větvi shodný obsah s ostrým hostingem, dev s testovacím a pak nějaké další lokální větve.
To, čeho bych rád dosáhl je, že při změně v masteru (nebo pushi někam kousek jinam) by se zároveň změna promítla i na hosting (ssh přístup nemám). Dá se to sice zvládnout třebas přes ftpfs, jenže to je naprosto zoufale pomalé, pokud potřebuje projít celý strom souborů (git status). Jde to vyřešit nějak jednoduše? Že bych měl například u sebe adresář s master větví, která by se mirrorovala na server, takže by nedocházelo k žádným zbytečným requestům. Jenže jak něčeho takového dosáhnout? Přidat nějaké hooky, nebo si napsat vlastní GitFTP filesystem?
Aleš Janda
Profil
Jestli je ftpfs pomalé, tak pak asi zbývá zřídit na serveru ssh přístup, popř. přejít někam, kde je. Nechápu, že ještě v dnešní době nabízejí jen FTP. Od té doby, co mám ssh přístup na server, nechápu jak jsem mohl bez toho žít :-)

Ale pokud by to fakt nešlo a jediná překážka bylo to nahrávání, co nějaké automatizované zabalení stromu, nahrání + zavolání skriptu, který to na straně serveru rozbalí?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0