Autor Zpráva
Ondra84
Profil
Ahoj ,

chci se zeptat, jestli má někdo dobré zkušenosti s určitou kombinací online php editoru a freehostingu, či přímo nějakého kompletního
řešení v cloudu (editor + freehosting v jedné službě).

Sám jsem zkoušel kombinace endora + shiftedit a codeanywhere, ale nikdy se mi nepodařilo rozjet ftp spojení, i když obě strany tvrdily, že je vše v pořádku. Pro freehosting potřebuji podporu amp a joomla.

Díky
Ondra
peta
Profil
u ftp byva nekolik zadrhelu.
- muze byt reseno pomoci curl
- muze byt chybne cesta ke slozce
- malo mista na disku
- soubor je vetsi nez je mozne
- spatne nastavena prava v upl_tmp
- a jine

nnn - obvykle stav z programu nevypise chybu a nevis, ze je problem prave tady; pokud si umis povolit error_reporting, tak ti ty chyby vsechny vypise

curl - jsou jakesi funkce pro vlastni ftp tunel, nebezpecne. Muzou byt zakazany. A pokud nemas zapnute zobrazovani chyb error_reporting, nnn

slozka - home adresar, oznacovany jako / muze na serveru byt /var/www/wz/ondra a tedy cesta /upload neexistuje nebo patri adminovi serveru a nemas k ni prava. Tva slozka od home adresare serveru je ve skutecnosti /var/www/wz/ondra/upload
Opet nnn.

misto - na hostingu ti dochazi misto, nnn

uploadovany soubor je vetsi nez dovoluje nastaveni php nebo hostingu, obvykle byva omezeni 2MB pro nahravani pres web stranku, nnn

spatna prava pro nahravany adresar - obvykle uploadovany soubor prochazi pres serverovy /var/tmp/ a pak teprve do tveho /var/www/wz/ondra/upload. Problem je, kdyz jsou nastavene chybne prava pro zapis nebo cteni z tech adresaru, nnn

S tim ostatnim ti neporadim, zminene editory ci cms neznam. muzu ti nabidnout jen nedoresenou strarsi verzi, co jsem kdysi delal.
http://peter-mlich.wz.cz/web/mysql/pr/index.htm
* mracekCMS.rar CMS mracek 1.0 (100k PHP) 2007 (mracekCMS.rar asi jina verze)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0