Autor Zpráva
Chais
Profil
Zdravím, mohl by mi někdo, prosím, poradit nějaký dobrý program pro administraci webu? Jde mi víceméně o toto: má známá chtěla navrhnout stránky. Stránky jako takové mám hotové, ale potřebovala bych, zda existuje nějaký program, který umožní jí, jakožto majitelce webu, aby přidávala příspěvky apod. Něco, při čem nepotřebuje mít pokročilejší znalost kódování. Díky.
Jan Tvrdík
Profil
Chais:
Používá se na webu PHP nebo je to napsané čistě v HTML?
Chais
Profil
Jan Tvrdík:
Čistě html s externím stylopisem.
ShiraNai7
Profil
Doporučil bych spíš nějaký redakční systém.
Chais
Profil
ShiraNai7:
A mohl bys dát nějaké konkrétní doporučení? Teď se do takových věcí ohledně administrace budu pouštět prvně, tak uvítám každou radu. :)
ShiraNai7
Profil
ShiraNai7:
Na jednoduché stránky můžu doporučit třeba svůj SunLight CMS (zdarma). Stačí si připravit motiv (pokud zvládáš HTML a CSS tak by to neměl být problém), pro známou nainstalovat WYSIWYG editor a povypínat ji funkce, které nepotřebuje.
Chais
Profil
Ok, podívám se na to. Díky.
shaggy
Profil
Chais:
Alebo ak potrebuješ niečo menej náročné, tak môžeš skúsiť mnews. Ľahko zakomponuješ do webu a pre malé stránky je to postačujúce - nemusíš napr. inštalovať WYSIWYG, ten už je súčasťou.
candiess
Profil
Chais:
A do budoucnosti vyzkoušet projekty jako třeba Drupal, Wordpress a pak pro zkušenější i Joomla! :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0