Autor Zpráva
Cody
Profil
Sháním jednoduchý WYSisWYG editor, ketrý můžu používat na opravy dlouhého textu a neprasí kód jako FP a ostatní. Nejlépe co nejméně náročný a nejmenší.
Prostě mám dlouhý HTML kód, kdy chci vidět text a opravovat ho, ale nechci aby to jakkoliv měnilo tagy dle obrazu svého. Víte o něčem? Prosím nedoporučujte Dreamweaver a FrontPage.
Optimum je Freeware:-)))
Děkuju...
Acci
Profil
Zkus NVU
Radek Hrabůvka
Profil
Nevím, co je myšleno pod "neprasí kód". Z NVU může solidní kód vyjít, ale pokud do něj načtu stránku s věcmi, které nezná, tak se s nimu můžu rozloučit. Na nic víc si nevzpomenu, ale z CCS-ka odstranil barevné rolovací lišty.
Cody
Profil
Hm, o to mě právě jde, mám hotový web a potřebuju si nějak lidsky kontrolovat větší texty. V PSPadu bez zalamování řádků je to blbý a s ještě horší:-) Proto chci wysiwyg.
Fred
Profil
Použij javascrip, který pak odstraníš http://www.quirksmode.org/dom/cms.html
halogan
Profil
1. PSPad ma zalamovani radku, tak kde je problem?
2. Pracoval jsem s Frontpage (2003) a kod neprasil.
Cody
Profil
halogan Možná jsem staršně rozmazlenej, ale opravovat text dlouhý třeba 20 stran v PS Padu se mi fakt nechce, právě proto chci wysiwyg. FP 2003 je na mě moc náročnej, pracuju na předopotpním PC, maximum co zvládnu je FP 2000 a tam se mě nelíbí některý věci, nezvládá to co potřebuju:-( A hlavně celkem zasahuje do kódu, ne moc, ale tak, že mi to nevyhovuje.
Fred jj, díky, ale potřebuju reálný soft, doma nemám net...
Leo
Profil
Takze vy vlastne chcete nejaky prostinky redakcni system, co nesaha do struktury, ale umozni zmenit cisty obsah. Leo
Cody
Profil
Leo prostinky redakcni system, co nesaha do struktury, ale umozni zmenit cisty obsah - přesně tak, ale redakční systém ne, spíše jednoduchý software, něco jako notepad, ale ve formě wysiwig. Pokud by jste věděl o něčem, tak bych byl moc rád....
Leo
Profil
Nikdy jsem o nicem takovem neslysel, ale rad uslysim :-) Leo
Zero
Profil *
Zkus API editor XStandard. www.xstandard.com
halogan
Profil
Mno je to starsi, ale ted me jeste napada editor Elvis, ale nevim, jesli se vam bude libit, je preci jen Unixovy.
jozob
Profil
Zo skúseností si myslím, že Dreamweaver kód na 100% neprasí.
Yuhů
Profil
Ministerstvo všehomíra reaguje na původní dotaz:

Stav z planety Země, rok 2005 od narození evropského mesiáše:

Kritériím neodpovídá vůbec žádný existující software. Ani komerční.
Zkuste jinou planetu nebo zadejte jiný letopočet.
Cody
Profil
jozob Prosím nedoporučujte Dreamweaver a FrontPage. X Zo skúseností si myslím, že Dreamweaver kód na 100% neprasí. !!!
Zero OK zkusím ...
Leo, Yuhů: *smutně s odevzdáním pokyvuje hlavou*

BTW: Vyzkoušel jsem NVU a krom toho, že je celkem náročnej na systém, tak přapisuje české znaky na entity občas si diposuje nějaké atributy, takže nevyhovuje ...
Jan Ježek
Profil *
Já používám TinyMCE (nepamatuji si adresu, najdete to přes Google). Je to výborný editor, snadno se instaluje a nastaví.
Yuhů
Profil
No jo, ale TinyMCE stejně jako spousta dalších fungují jenom uvnitř prohlížeče. Ve chvíli, kdy si třeba omylem zavřu okno nebo ztratím připojení, tak je všechno v prachu (nehledě k dalším nepříjemnostem ovládání).

Cody se ptal na desktopovou aplikaci.
Pachollini
Profil
Můj oblíbený XMLMind XMLEditor. Ale umí editovat jenom validní XHTML, kdyby to ještě někoho zajímalo.
halogan
Profil
Yuhů: A proc by nesel Elvis v HTML zobrazeni?
Fred
Profil
Pachollini Ten vypada velmi zajimave.
Pachollini
Profil
Já ho dost používám, protože je to skoro Office a nedá se v něm nic zprasit.
A naučil jsem v něm dělat sestru (jinak HTML nepoznamenanou) korektury webových stránek, což ušetří spoustu času.
koudi
Profil
Yuhů
No jo, ale TinyMCE stejně jako spousta dalších fungují jenom uvnitř prohlížeče. Ve chvíli, kdy si třeba omylem zavřu okno nebo ztratím připojení, tak je všechno v prachu (nehledě k dalším nepříjemnostem ovládání).

No, když ztratí připojení, to je blbý. Ale zase si na lokalu může udělat nějakou stránku, na který to bude editovat a tohle ho nebude trápit.
A myslim (nejsem si jistej), že se to umí ptát (když to neni uloženy a kliknu na odkaz/zavřu okno) zda opravdu chci
jozob
Profil
koudi
Podobné WYSIWYG editory nemajú tak svižnú prácu ako klasické programy.
Anonymní
Profil *
Potřeboval bych kód který se musí zadat při instalaci frontpage děkuji
jozob
Profil
Anonymní
Super otázka, súvisí s témou, skutočne sem patrí. Ďakujeme.

Ten kód najdeš na krabici, v ktorej si Frontpage dostal.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0