Autor Zpráva
Nikysaq
Profil *
Dobrý den, sestra má stránky (resp. její chovná stanice) http://smartdestiny.wz.cz/Home.html a zjistili jsme, že wz.cz má málo prostoru pro free (je potřeba dosti fotek) no a tak jsme se dostali k tomu že když se bude web přesouvat, tak by nebylo špatné i udělat kompletně nové stránky, protože tyhle jsou prostě humus. Jde mi jen o to, aby vypadaly nějak moderně a hezky, kvalita kódu může být špatná. Jaký software mi doporučíte? podlě mě by taky nebylo špatné aby se dal lehce upravovat, možná wordpress ? Děkuji.
Martin02
Profil
Nikysaq:
Zkus ten WordPress. Pohledej na webu nějaké šablony na něj.
DarkKnight
Profil
Souhlasím, wordpress bude pro vás nejvhodnější... Horší by pak byla instalace s pomocí Mysql administrace, takže vám radím udělat si stránky na webové stránce endora.cz... Vytvořte si jakoukoliv doméno (zdarma je doména 3. řádu) a v administraci klikněte na ozubené kolo. Tam hned první položkou je wordpress. Klikněte na instalace a na vašich nových stránkách by do 45 minut měl být web s wordpress (zatím jen vzhled, který je nastavený ze začátku u každého webu. V admince si najděte v hodnou šablonu a můžete psát...
Nikysaq
Profil *
DarkKnight:
V IT se tak hodně okrajově pohybuji, dělám do sql, c++ a tak, takže si s nastavením mysql databáze poradím, tedy myslím že by to neměl být problém. Ten RS (asi wordpress) by měl být docela dobré řešení, nicméně - není nějaký program, do kterého nahraji šablonu a můžu si ji upravit, měnit styl menu a tak ?
Díky
kozaroza
Profil *
Nikysaq:
Pro vytvařeni šablon CMS systemu (některých) je program Artisteer opravdu dobrým řešením.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0