Autor Zpráva
Peet
Profil
Dobrý den, pokouším se nahrát na wedos disk nainstalovaný wamp s mými pracovními soubory tak abych ho poté mohl spustit kdekoliv a vždy pracovat s aktuálními daty.

když se připojím na disk z jiného pc a spustím wamp tak poté mi při zápisu localhost/.... nenajde je asi zřejmé že se musí použít jiné slovo než localhost nějaké nasměrování odkud má tahat data.. nevíte někdo jak by se to dalo udělat ?
habendorf
Profil
Začal bych v souboru hosts, ale jestli to půjde na wedos disk, to netuším.
Peet
Profil
Nebo měl by někdo nějaký nápad jak bych mohl pracovat např ze dvou pc aniz bych musel porad pretahovat data? treba dva pc kteří mají nainstalovaný wamp ale složk www mají sdílenou mezi sebou tudíž co udělam v jedné bude automaticky i na druhém ?

nebo řešil už někdy někdo tento problém ?

chtěl jsem právě nosit nainstalovaný wamp na tom wedos disku abych mohl pracovat i na pc kde wamp není ovšem když jsem to teď zkoušel na pc s win 8 wamp se nespustí.. ale bude stačit zatím když někdo poradí mezi dvoumi pc. Předem díky
Davex
Profil
Peet:
Nebo měl by někdo nějaký nápad jak bych mohl pracovat např ze dvou pc aniz bych musel porad pretahovat data?
Dropbox?
wtf
Profil *
Subversion, Git, TFS?
Peet
Profil
Dropbox vypadá fajn, ale když ho nainstaluju složka se jmenuje dropbox... potřebuji mít třeba na dropboxu složku www a jen tu mít sdílenou v místě kde je nainstalovný wamp


Nyní jsem zjistil že funguje Google Disk na stejném principu zkusím to sním a uvidím snad bude moct sdílet do počítače víc složek než jednu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0