Autor Zpráva
Stalker
Profil
Zdravím,

jaké používáte barevné schéma v editoru Sublime text 2? Nějaké z předdefinovaných, nebo jste si vyrobili nějaké vlastní?

Jde mi o to, že mi přijdou šíleně moc barevné ty předdefinované schémata (při psaní kódu použití i 7 barev) a při "výrobě" nějakého vlastního to nedokážu tak odladit, nemám pro to cit. Proto se ptám, zda někdo z vás nepoužívá, či nemá typ, kde sehna nějaká "jednoduchá barevná témata" pro tento editor? Preferuji černé pozadí.

Předem díky za odpovědi
Str4wberry
Profil
Při přechodu z PSPadu na ST jsem se také snažil něco vymyslet/najít, ale nakonec jsem zůstal u výchozího (tedy značně odlišného vzhledu od výchozího vzhledu v PSPadu). Zakrátko jsem neměl s odlišným vzhledem žádný problém a ani jsem nepociťoval nějaký diskomfort. Přijde mi to hlavně o zvyku.
Stalker
Profil
Str4wberry:
Díky za odpověď. Máš pravdu, vše je o zvyku. Já se ale nakonec rozhodl jít vlastní cestou a upravil si barevné schéma sám. Ačkoliv mi to zabralo celkem dost času a v současné době pociťuji, že to bude třeba ještě trochu doladit, tak jsem jsem s tím nadmíru spokojen. Líbí se mi, jak je to uživatelsky přístupné a víceméně v ST nic není nemožné.
Kcko
Profil
Taky jsem chvíli laboroval a zkoušel upravovat, ale nakonec jsem si zvykl na to základní schéma a neměnil bych, i když mi to ze začátku přišlo jak cirkus. Akorát jsem si "dotáhl" určité věci, jako třeba když mám proměnnou $test tak se mi znak dolaru obarví jinou barvou od zbytku proměnné (celkově jsem si vytunil ST dost a jsem s ním velmi spokojen až na jednu věc a to je napovídání, tam se nemohl PHPedu popř PHPDesigneru absolutně rovnat, jinak skvělý editor).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0