Autor Zpráva
IdemeNaHavaj
Profil
Photoshop je slabý, niekedy je vidno pixely, chcem poradiť aký program na tvorbu grafiky odporúčate?
Príklad kvalitného dizajnu http://th09.deviantart.net/fs70/PRE/i/2011/116/5/9/youtube_background_by_28styliin-d3ez2x9.jpg
jenikkozak
Profil
Photoshop je slabý
E? Nejlepší grafický editor se ti zdá slabý? Není třeba problém v tom, že ho neumíš ovládat? Umět nastavit rozlišení patří mezi nejzákladnější úkony.
Zopakuji to, co jsem napsal před pár dny: Musí být hrozná frustrace utratit „jmění“ za něco tak drahého a přitom to neumět používat. V porovnání s cenou Photoshopu jsou knihy s návody za hubičku.
shaggy
Profil
IdemeNaHavaj:
niekedy je vidno pixely
Musím ťa sklamať, ale aj na tom tvojom odkázanom "kvalitnom" dizajne vidím pixely. Presnejšie - 798192 pixelov.
Platí to, čo sme ti písali pri tvojej stránke o programovaní - nečakaj, že budeš dobrý od začiatku. Ak sa ti nepáči tvoj dizajn urobený v Photoshope, tak nie je chyba v nástroji, ale v tebe.
Monča
Profil *
Aj príkad kvalitného dizajnzu je dobrý. Normálna situačná komédia toto.


Keď sa ti zdá Photoshop slabý, skús Malování vo Windowse. To by ti mohlo vyhovovať. :D
IdemeNaHavaj
Profil
Neviem prečo ale 3D text mi vidno vždy kocky

Možno to len neviem ked vravíte
PecanCZ
Profil
IdemeNaHavaj:
Možná by sis mohl někde vyhledat co přesně je formát jpeg zač, jakou používá kompresi a proč jsou pro něj problémové hrany ;)
IdemeNaHavaj
Profil
To ze zalezi na formate obrazku som fakt netusil
margin
Profil *
Jsem přesvědčený, že co se týče hran, tak ani uložení/export do PNG v tomto konkrétním případě nebude vypadat lépe.
Amunak
Profil
Tady by pomohl pouze displej s větší hustotou pixelů.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0