Autor Zpráva
lionel messi
Profil
Zdravím,

chcel by som sa spýtať, aký máte názor na Roden Web Editor -- skúsenosti, ovládanie, kvalita, vhodnosť pre začiatočníkov. Ja som skúsil aj PSPad či NPP a Roden považujem za jednoznačne lepší - dopĺňa kód, je variabilnejší, má aj FTP klienta, sprievodcu pre tvorbu galérií atď., len som sa chcel spýtať, čo používajú profíci.
Jan Tvrdík
Profil
lionel messi:
len som sa chcel spýtať, čo používajú profíci.
Co vím, tak v dnešní době se nejvíc používá Sublime Text (extrémně rychlý a produktivní editor), WebStorm / PhpStorm (v současnosti nejlepší komerční IDE) a NetBeans (nejlepší zdarma dostupné IDE).
joe
Profil
lionel messi:
Roden Web Editor
Na ten editor koukám poprvé a má teda pro mě hrozné uživatelské prostředí, už z toho důvodu bych ho bohužel ani nestahoval :-)

Osobně pro rychlé editování používám Notepad++ a na projekty NetBeans, jinak se dá souhlasit s Janem Tvrdíkem, až na jednu věc.

Jan Tvrdík:
extrémně rychlý
Naopak se mi zdá extrémně pomalý v porovnání třeba s Notepad++, stačí jednoduchý test - otevřít větší soubor, nechat si obarvit syntaxi a začít psát... A bohužel nemá ani ikonky u souborů, takže pro mě nepoužitelný.
Jan Tvrdík
Profil
joe:
Naopak se mi zdá extrémně pomalý v porovnání třeba s Notepad++
Dle mých pozorování má Sublime Text ve srovnání s Notepad++ akorát o něco pomalejší start. Rychlost otevírání souborů je pro běžné zdrojové kódy (< 1 MB) s Notepad++ zcela srovnatelná. Notepad++ je rychlejší akorát při práci se skutečně velkými soubory.
lionel messi
Profil
A dá sa v N++ či Sublime Text nastaviť doplňovanie kódu? V NPP som to nastaviť nevedel, preto uprednostňujem (zatiaľ) Roden.
Ešte som zabudol napísať, uprednostňujem free soft, takže najlepší je NetBeans?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0