Autor Zpráva
fleury16
Profil
Zdravím,
může mě někdo prosím poradit, který balíček nebo co stáhnout, abych rozchodil Eclipse pro PHP?

Případně mě doporučil jiný freware soft. Děkuji
Jan Tvrdík
Profil
fleury16:
Případně mě doporučil jiný freware soft.
Doporučuji NetBeans (poslední roky se velmi zlepšil). Viz také djpw.cz/124084.
fleury16
Profil
Jan Trvdík:
No já jsem právě slyšel, že NetBeans padá a je dost pomalý, ty v něm děláš? A jen tak dotaz mimo, nestudoval jsi v Rožnově vaxnu? :)
Stalker
Profil
Doporučuji Sublime text 2 :-) Ale je to zcela jistě indiviuální.
Sir Tom
Profil
fleury16:
Já mám rád NetBeans - to je IDEčko pro PHP. Ale je to dost individuální - každému sedne něco jiného a zvykne si na něco jiného... Mně NetBeans nepadá a pomalý taky není... Mám NB 7.3. Zrovna mezi NB a Eclipse moc rozdílů nevidím...
fleury16
Profil
Stalker:
Ale Sublime text 2 neni free ne?
Joker
Profil
fleury16:
Já si Eclipse instaloval už dávno, ale mám dojem, že jsem si instaloval normálně Eclipse Helios a mělo to i variantu pro PHP vývojáře. Ale koukám, že aktuální Juno nemá.
Nicméně existuje ještě Eclipse PDT, kde by měly být přímo nástroje pro PHP.
Stalker
Profil
fleury16:
Je zdarma. Akorát pokud si za něj nezaplatíš, tak ti čas od času vyhodí hlášku, kterou jenom enterem odklepneš. Mě o sublimu přesvědčila videa na této stránce (komentátora je nutno brát trochu s rezervou :-) )
fleury16
Profil
Stalker:
A to si ho stahnu a pak musim nastahovat pluginy pro html, css, php, javascript, sql?
Stalker
Profil
fleury16:
Nemusíš. On už v sobě zvýrazňování syntaxe a podobné věci v základní verzi má. Pokud by sis chtěl stáhnout ale kdejaké vylepšení, tak bys velmi jednoduše stáhl pluginy.
Jan Tvrdík
Profil
Stalker:
Je zdarma. Akorát pokud si za něj nezaplatíš, tak ti čas od času vyhodí hlášku, kterou jenom enterem odklepneš.
Tak to pozor! Sublime Text rozhodně není zdarma. Můžeš si ho zdarma stáhnout, aby sis ho vyzkoušel, ale poté si ho musíš (chceš-li ho dále používat) koupit.

fleury16:
No já jsem právě slyšel, že NetBeans padá a je dost pomalý, ty v něm děláš?
Nikoliv, používám dle mého názoru lepší (ale placený) PhpStorm. Nicméně, co se free editorů týče, tak se nikdo množstvím a kvalitou funkcí NetBeans ani nepřiblíží.
Stalker
Profil
Jan Tvrdík:
A jak dlouhou má v tom případě "trial verzi"? Programátoři ve firmě, kam chodím na stáž, ho použivájí už několik měsíců, stále zdarma a nesetkali se se žádnými problémy. Já ho využívám také déle, než měsíc a nikdo po mě koupení "full verze" nechtěl. Mám tedy za to, že je zdarma.
Joker
Profil
Stalker:
Mám tedy za to, že je zdarma.
Není zdarma.
Viz Sublime Text 2 may be downloaded and evaluated for free, however a license must be purchased for continued use. There is currently no enforced time limit for the evaluation.
= Sublime Text 2 lze stáhnout a vyzkoušet zdarma, ale pro jeho další používání je nutné zakoupit licenci. V současné době není vynucována žádná konkrétní doba na vyzkoušení.

Je tedy možné ho libovolně dlouho zdarma zkoušet, ale pro použití na normální práci musíte mít licenci.

nikdo po mě koupení "full verze" nechtěl
Fakt, že autoři jsou natolik vstřícní, že poskytují neomezeně dlouhou dobu na vyzkoušení, by spíš měl důvod si tu licenci tím spíš koupit.
Stalker
Profil
Joker:
Díky za objasnění, to jsem nevěděl.
fleury16
Profil
Jan Tvrdík:
jak rozjedu php debbuger?
Jan Tvrdík
Profil
fleury16:
jak rozjedu php debbuger?
V NetBeansech? Začni tím, že si nainstaluješ XDebug.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0