Autor Zpráva
vojta
Profil *
zkuste tohle!!!!http://www.stahuj.cz/vyvojove_nastroje/www-tvorba/wysiwyg_edi tory/wysiwyg-web-builder/
Mistr
Profil
Odkaz ještě jednou:
http://www.stahuj.cz/vyvojove_nastroje/www-tvorba/wysiwyg_editory/wysi wyg-web-builder/
pashkokanhimbizila
Profil
myslim že o tom něco psal Yuhů.... jo, tady (dole)
každopádně dík, o wysiwyg nemám zájem
error414
Profil
pashkokanhimbizila
Ja bych o wysiwyg docela mel zajem ale, mam rad takove machry co se chvastaji ze vsechno dokazi napsat v poznamkovem bloku, zatim pouzivam NVU zda se mi dobry a dost urychluje praci.

Yuhů o tomhle editoru nepsal moc velkou chvalu.
simka00
Profil
error414
jj, poznámkový blok je nejlepší :) už jsem v něm udělal dva slušné weby :) pořád se mi nějak nechce přejít na ten všemi chválený PSPad..
error414
Profil
simka00
NEchci rozpoutavat flame, a uz to bylo mnohokrat reseno.
Tak reknu jen svuj nazor.

Pouzivani notepadu by melo byt omezeno jen na nejnutnejsi pripady, rychla editace chyby na serveru a podobne.
V cem je programovani v notepadu lepsi nez ve vyspelych editorech? Vazne nevim. Podle me ma notepad jen zapory

1. nezobrazovani syntax, jen to zpomaluje praci
2. pokud notepad otevre soubor v kodovani UTF-8 a ulozi ho da na zacatek informacni byte, tento ě
kdyz programujes v PHP a pouzivas fci header bez rizeni vystupu, a pouzivas kodovani UTF-8, tak ti tento byte udela hodne vrasek
3. zadne pridavne nastroje, to bych nevidel jako nejhorsi problem ale znatelne urychluji praci.

Podle me v dobrovolne v notepadu pracuji jen namysleni machri ketri se tim akorat chlubi, "podivejte jak jsem dobry".
simka00
Profil
error414
tak jsem to nemyslel..
asi před rokem jsem si stáhnul golden html editor a ten mi vůbec nenevyhovoval. pak jsem šel za kámošem a viděl jsem jeho pěkný web - tak jsem se ho zeptal, v čem to dělal. on řekl, že v notepadu. no a v něm jsem pak rok dělal. pak jsem tady četl hodně chvály na PSPad - stáhnul jsem si ho a nainstaloval. možná opustím můj drahý notepad.. ale bude se mi po něm stýskat, strávili jsme spolu rok :)
error414
Profil
simka00
Ok trochu jsem se rozjel.
PsPad take neni idealni ale je free.
Pokud mam moznost tak pouzivam zend 4
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0