Autor Zpráva
xXx
Profil *
Zdravím, nevíte o nějakým editoru, který by dokázal u CSS napovídat parametry, které lze zapsat? Myslím, že když napíšu např. border, vyplivl by všechny možné parametry (border: border-width border-style border-color|initial|inherit;). Vím, že to umí Expresion web, jenže ten mi přijde takovej... Zkouším SublimeText 3, ale tam mi tato možnost chybí. Dokážete mi poradit, jak to v Sublime rozchodit, nebo jiný editor?
lionel messi
Profil
Jediné, čo ma napáda je NetBeans pre PHP (freeware, dobrá osobná skúsenosť), CSS vlastnosti našeptáva super, ale to je IDE a nie editor.
Taps
Profil
xXx:
zkus si nainstalovat plugin CodeIntel
Plaváček
Profil
xXx:

Adobe Dreamweaver to umí. Není ovšem levný.
Str4wberry
Profil
Já to tak v Sublime Text mám:



Pokud to tak neumí rovnou, možná to dělá plugin Emmet.
xXx
Profil *
Str4wberry:
Tohle nemyslím. Myslím to, aby mi to našeptávalo "parametry", které lze zapsat do jednoho řádku. Např. border: 1px solid black.
Plaváček
Profil
xXx:

Myslím to, aby mi to našeptávalo "parametry", které lze zapsat do jednoho řádku. Např. border: 1px solid black.

O takovém programu nevím. :)
Str4wberry
Profil
Aha, tohle také někdy funguje:



U napovídání pro sdruženou vlastnost je asi problematické určit, co zrovna napovídat, jelikož pořadí hodnot může být různé.

Ideální je asi snippet. Buď přímo v ST nebo po nainstalování Emmetu je tam bd+, který rovnou vloží border: 1px solid #000; s označenou tloušťkou a možností odTabovat na styl a barvu.
xXx
Profil *
Plaváček:
Jak píši v prvním příspěvku, umí to Microsoft Expression Web.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0