Autor Zpráva
Hudy
Profil
Ahojky. Potřeboval bych poradit od někoho kdo umí v FP 2003, jak udělat, resp. rozšírit odkaz přes celou buňku, aby výsledný hover mi pak po nastavení pozadí odkazu, "změnil pozadí celé buňky" a vše se tvářilo tak, jako že je to vlastně hover buňky.

Děkuju za radu.
Radek Hrabůvka
Profil
Hudy Už ses ptel včera, tak je tam odpověď. Pocybuji, že to někdo zvládne přes menu Formát > Styl, aspoň já jsem tam nenašel, jak udělat display: block, takže musíš upravit kód.
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=15 868
Hudy
Profil
Radek Hrabůvka

Já vím že jsem to měl včera v jiném foru. Dal jsem to sem, protože si myslím, že sem to patří více než do Jak udělat ... OK zkusím to jak píšeš, ale je tu problém, nevím to cos mi napsal, kam umístit :-)
Radek Hrabůvka
Profil
Do tagu style, jestli tam není, tak ho uděláš. To je tam, jak jsi třeba měnil pořadí, aby se odkaz změnil, když přes něj přejíždíš myší. Kdybys pořád nevěděl, hoď odkaz na stránku, kde to chceš dát.
Hudy
Profil
Radek Hrabůvka

Jo to už vím Ráďo. Díky.
Hudy
Profil
Hudy

Tak jsem to udělal, ale pořád mi to nezakreje celou buňku, tak že zůstávají kolem okraje asi 1px :-( dole víc.
Radek Hrabůvka
Profil
Hudy Hoď odkaz, já tvoje stránky nebudu hledat (ty něco potřebuješ, tak se snaž a hoď odkaz). Zakryje to celý vnitřek buňky (musí), takže to bude v nastavení tabulky. Tohle půjde to přes menu ve Frontpage, ale kdybys chtěl ipravovat kód (nebo oba návody), stačí říct.
Jinak výplň buněk, vzdálenost buněk, ohraničení -> velikost ---tohle dej na 0. Pokud budeš chtít orámovat celou tabulku, jde to udělat ve FP přes menu Formát > Styl.
Hudy
Profil
Radek Hrabůvka

Radku ! Ty jeden prudile :-) Dobrá, tady je odkaz. Jde o to menu nahoře pod logem :-)


Hudyho web
Anonymní
Profil *
Radek Hrabůvka

Asi jsem Tě urazil :-(
Radek Hrabůvka
Profil
To je tak zaprasené Frontpagovým formátováním, že to vzávám, protože rychlejší bude začít znovu.

Jestli se ti do toho chce, udělej tabulku, co bude mít 7 řádků, 7 sloupců, zadanou šířku, výplň buněk 0, vzdálenost buněk 0. Neboj, ty řádky a sloupce mám dobře spočítané. Nahoře sloučíš buňky, vložíš tam logo. Veškeké texty vložíš pomocí "Vložit jinak > Normálmí odstavce." Můžeš udělat odkazy.

Bude to škaredé, to nic, všechno se nastyluje (barvy, písma, pozadí, okraje, odsazení...)
Michal Hudec
Profil
Radek Hrabůvka

Jo Radku zkusím to, vždyť to není zase až tak hrozný. Jsi hodnej že jsi se do toho takhle vrhnul po hlavě :-)))
Michal Hudec
Profil
Radek Hrabůvka

Jo jak jsi myslel tu výplň buněk 0 ? Jako velikost ohraničení 0 nebo jak ?
Radek Hrabůvka
Profil
Jestli máš českou mutaci FP, tak takhle se to jmenuje ve vlastnostech tabulky.
OT Lepší tady Diskuse, než sledovat pokleslé TV pořady (hlavně nejmenovat)
Michal Hudec
Profil
Radek Hrabůvka

Mám FP 2003, ale vložit jinak jsem tam nenašel ani tu výplň buněk. Jen tu vzdálenost buněk. Nemáš ICQ ? Jinak ty bílé okraje jsem dělal taky pomocí tabulek, ale pokud dám jen 7 sloupců, okraje neudělám ....
Radek Hrabůvka
Profil
Ptám se na jazykovou verzi, ne na ročník, máš český nebo anglický FP ICQ nemám (a nechci), když, tak mail, ať tady z toho neděláme chat.
radekhrabuvka<smotaná ryba>volny.cz
Michal Hudec
Profil
Radek Hrabůvka

Mám jazykovou mutaci CZ a FP 2003 :-)
Michal Hudec
Profil
Radek Hrabůvka

ti píšu mejl a ty nic
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0