Autor Zpráva
ckn
Dobrý den, přemýšlím nad změnou struktury našeho webu a zajímá mě, jestli na to používátě nějaký specializovaný nástroj? Nemám na mysli excel, ani notepad a ani nějakou mindmapu, atp., jde mi o něco automatizovaného. Například, aby to dokázalo načíst nynější strukturu a následně tento nástroj umožnil pracovat na novém návrhu. Důvod proč se ptám je, že web je aktuálně velice robusní a pracovat v rámci excelu není přehledné a hlavně ani není jednoduché celou strukturu takto vytvořit, protože se jedná o několik stovek podkategorií a větších desítek kategorií.

Předem děkuji za pomoc!
Marschmallow
ckn:
Zkus nástroj pro tvorbu XML: xml-sitemaps.com.
ckn
To jsem zkoušel, ale tento postup je dobrý pouze pro menší weby. V našem případě se jedná o velice náročnou strukturu a to nemluvím o možnosti, že se chci inspirovat u dalších webů, jakým způsobem mají strukturu postavenou. Další varianta je načíst data do gephi, ale to pořád neřeší hlavní problém, kde se strukturou dále pracovat. Zkusil jsem velké množství polonástrojů (sitemap generátory, scrapery, atd.), ale nic z toho neumožňuje další práci s daty. Jeden nástroj jménem mapper toho docela hodně zvládne, ale vygenerovaná struktura u většího projektu je nepřesná, u menšího to je dostačující..

Děkuji za každou konstruktivní radu a nebo nápad.
jefitto44
Ja som zatiaľ robil štruktúry na papieri a bolo to asi najlepšie riešenie... Väčšina asi bude namietať, ale mne to najviac vyhovuje. A to sa týka od webových prezentácií až po portály
ckn
struktura na papir je v poradku, ale nas projekt ma aktualne kolem pul milionu podstranek a nekolik tisic kategorii, ktere jsou historicky docela neprehledne a v podstate nikdo nezna poradne strukturu naseho projektu. na takovou praci neni papir vhodny. jinak dosel jsem po tydnu k zaveru je ze je moznost jedina. Xenu - procistit od duplicit - XML- Xmind - a rok prace s nodama :)
jefitto44
A to čo za projekt? Vážne sa pýtam, naozaj ma to zaujíma... nejaký novinkový portál typu topky.sk?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: