Autor Zpráva
alčaaa24
Profil *
Co si o tom myslet ? Poradí někdo zkušený? http://aeronet.cz/news/analyza-windows-10-ve-svem-principu-jde-o-pouhy-terminal-na-sber-informaci-o-uzivateli-jeho-prstech-ocich-a-hlasu/#close
Chamurappi
Profil
Reaguji na alčaau24:
Myslím si, že Aeronet je místo pro lidi s alternativním rozumem a že cokoliv, co se tam píše, je extrémně nedůvěryhodné. Těžko si představit, jak něco skutečně závažného seriózně odhalí zrovna tento server.
Zároveň mám plné zuby věrozvěstů, kteří oblézají český internet s tímto odkazem. Přemýšlím, jestli to skutečně dělají nezištně.
alčaaa24
Profil *
Aha, tak promiň ale vyděsilo mi to.... Můžete to smáznout. Příště se teda zeptám a nebudu vkládat odkaz. Promiň
Martin2
Profil *
Zrovna Aeronet je celkem známý proruský web, takže bych byl asi opatrný s předpoklady o jeho objektivitě. Co se Windows 10 týče, soudím, že se Microsoft svými všeobecnými podmínkami jen přiblížil tomu, co po uživatelích požaduje Facebook a Google už hodně dávno. A na rozdíl od nich ho aspoň neživí reklama. Zároveň je Windows dostatečně exponovaná platforma, aby měli odborníci chuť zkoumat, jaké informace sbírá a jaké posílá po síti.
mimochodec
Profil
K tématu mnohem užitečněji a bez rizik alternativního rozumu: http://www.dasm.cz/clanek/jak-z-windows-10-udelat-desktopovy-system

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0