Autor Zpráva
loping
Profil
Dobrý den,

potřeboval bych SW (ideálně free), který by mi automaticky v určitých pravidelných intervalech zazálohoval jak kompletní data na FTP, tak veškeré databáze. Zároven by se mi navíc líbilo, kdyby to šlo nasměrovat na google disk. Jedná se o hosting u gigaserveru. Hledal jsem, ale našel jsem "BackUpWordPress", který se zdál ideální .. než jsem však zjistil, že funguje pouze pro uživatele redakčního systému wordpress ;-) (který nevyužívám).

ps.: frekvence automatických záloh, které nabízí gigaserver mi nevyhovují


Díky za každou radu
Mirek
candiess
Profil
loping:
Ahoj, pokud si stále nenašel žádné řešení, doporučuji si vytvořit (poptat) vlastní. Není nic jednoduššího než si přes CRON volat skript, který ti celý web zabalí to komprimovaného souboru, provede ti dump databáze a to vše uloží přes nějaké API na Google Drive.
loping
Profil
candiess:
ahoj, čekal jsem tu na odpověd celkem dlouho a bohužel bez odpovědi .. asi opravdu nic takoveho, jak jsem chtel neni .. tj. ackoli nejsem kdovijaky programator, tak jsem se v tom zacal "hrabat", "hledat", "uzpusobovat" .. no a jeste chvilku a mozna bude vazne hotovo tak jak rikas a tak jak potrebuji ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0