Autor Zpráva
marvays
Profil
Dobrý den.
Pro mě je to nejlepší program tohoto typu, ale mám problém v tom, že je u mě zpomalený. Veškerá práce na lokále trvá zhruba 5x déle, než je obvyklé na živém hostingu. Určitě se jedná o chybu a nerad bych kvůli tomu měnil program. Netušíte, čím to může být a jak to napravím? Děkuji

Běží na Win 8.1 a verzi mám 14.1
Keeehi
Profil
To vůbec nemusí být chyba ale jen prostý fakt. Hostingové servery bývají velmi výkonné stroje. Také jejich konfigurace bývá nastavena lépe než co můžeš čekat od balíku programů na jejichž nastavení jsi nejspíše ani nesáhl. Dále na serveru neběží desítky zbytečných procesů které však velmi pravděpodobně běží u tebe.
marvays
Profil
díky. zkusím zatnout zuby a rozchodit nějaký druhý program, jestli bude taky pomalý, nebo poběží svižně. Jinak pro mne local postrádá smysl. chtěl jsem ho hlavně pro urychlení práce :)
Keeehi
Profil
Ale on localhost samozřejmě smysl má. Je naprosto neudržitelné upravovat soubory přímo na serveru.
marvays
Profil
jak to myslíte?
Keeehi
Profil
Když člověk ty soubory neustále kopíruje sem a tam, tak se v tom vytváří slušný nepořádek. Taky testovat kód na produkčním serveru není nejšťastnější řešení.
Martin2
Profil *
Keeehi:
To vůbec nemusí být chyba ale jen prostý fakt. Hostingové servery bývají velmi výkonné stroje.
Servery ale také obsluhují řádově více požadavků. Pokud je lokální server citelně pomalejší, je to vždycky známka nějakého problému.
Keeehi
Profil
Martin2:
To je samozřejmě pravda. Možná je to jen štěstí, ale zatím jsem však nikdy neměl se severem problém => že by byl kvůli vytížení pomalejší než můj local.
marvays
Profil
takže, nakonec vše je trochu jinak. opravdu je třeba rychlosti easyphp trochu pomoct. vždy semnašel pouze základní rady ohledně nastavení php.ini které nepomohly. Po pár hodinách se vyplatilo a narazil sem na jednom foru na radu vyzkoušet nastavení MySQl v souboru my.ini a po jeho nastavení to bylo úplně jiné kafe. Operace, které doteď server prováděl deset vteřin se zkrátily na vteřinu a podobně. Našel jsem to na všeobesné diskuzi ohleně zrychlení localhostu a funguje to.

key_buffer = 384M
max_allowed_packet = 64M
table_cache = 4096
sort_buffer_size = 2M
read_buffer_size = 2M
read_rnd_buffer_size = 64M
myisam_sort_buffer_size = 64M
thread_cache_size = 8
query_cache_size = 32M

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0