Autor Zpráva
Hloupý Chlapec
Profil *
Dobrý den,
mám rozpracovaný takový projek a do zítřka večer musí být hotový, jinak mám problém s mými partnery. Mel jsem Artisteer 4.1patchnutý a fungoval výborně ale ted mám Joomlu 3.4 a na to jsem musel Artisteer upgradovat na 4.3. Na netu jsem chledal a jediný, co jsem našel byly jen malwary a nebo při exportování projektu jako joomla template jsem dostal hlásku, že mam špatnou licenci. Nevíte někdo kde sehnat plnou verzi artisteeru 4.3?? Celkem to spěchá. Template mam vytvořený ale kvůli tomu mi nejde exportovat.. Pokud zítra ráno neudělám template a do večera nedopisu kontent pro stránku, ztratím smlouvy s partnerama a budu.. no, víte kde. :D Pokud tedy někdo máte nejaký zdroj, a vite, že to funguje (to, že to beží v poho neznamena, že to dokaze exportovat taky v pohodě - takže kdyby byl někdo tak hodný a hledal a našel, at zkusi projekt ještě exportovat). Dekuji moc všem za odpovědi..
Michales
Profil
Hloupý Chlapec:

Už tvůj nick mnohé říká.

Pokud máš dobré obchodní partnery a projekty ti vydělávají, doporučuji ti ten software koupit. Nemůžeš na tom přeci prodělat s dobrými obchodními partnery.

Zde nikdo warez řešit nebude.
Joker
Profil
Hloupý Chlapec:
Viz Pravidla diskuse JPW a doporučení » 5. Přísně zakázáno je zneužívání diskuse ke sdílení informací o warezu či jiným ilegálním aktivitám.

Ale myslím, že by se dalo pořád stihnout si to koupit… Online platba kartou může být potvrzená ihned a snad klíč pošlou vzápětí.

Jinak jsou případy, kdy se pirátění softwaru snad dá do jisté míry chápat, ale upirátit software a pak na něm vydělávat je hnus.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0