Autor Zpráva
S3RIO2
Profil
Dobré poledne,

dost dlouho jsem používal klasický PSPad, ale začal mi zlobit a již delší dobu jsem si říkal že bych měl udělat nějakou změnu a práci si alespoň trošku zefektivnit. Poslední dva týdny jsem zkoušel různá IDE, ale žádné mě neoslovilo natolik abych jej aktivně využíval (jediný PHPStorm, ale můj starší počítač od něj dostával vcelku záhul :-D ). Takže jsem nakonec sáhnul po Notepadu++, jen mi v něm chybí dost podstatná funkce a to komunikace s FTP serverem na kterou jsem byl zvyklý z PSPadu (ne vždy využívám lokálního webserveru) a nahrávat každou změnu ručně je otravné. Hledal jsem pluginy, ale žádný z nich mi nehodlal fungovat (možná zastaralé?).

Má otázka tedy zní: máte někdo prosím tip na rozšíření Notepadu++ aktuální verze pro 64bit windows7, který by zajišťoval přímé spojení s FTP stejně jako má právě PSPad?

Předem děkuji za případné rady. :-)
danhill
Profil
Ahoj,
dobrá volba :) Sám používám Notepad++ už několik let. A ikdyž to není program jako IDE a má v tomto ohledu mnoho nedostatků, lze dost věcí vyřešit pluginami. Holt zvykl jsem si na něj tak, že mám teď problém dělat v něčem jiném. Ikdyž občas zkusím něco jiného, naposledy třeba Netbeans, výborný program,ale stejně nakonec pak sáhnu po Notepadu pro jeho rychlost a jednoduchost.
A pro FTP samozřejmě existuje taky plugin. Pro 64bit verzi ho najdeš zde: NppFTP v0.26.7

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0