Autor Zpráva
hypot
Profil
Chtěl bych se zeptat uživatelů editoru Bluefish ve verzi 2.2.9, což je aktuální verze, na zkušenosti s jeho používáním. Jde mně konkrétně o funkce napovídání (autodoplňování) a zvýraznění kódu. Mám totiž pocit, že Bluefish jako by nějaké vlastnosti (v CSS a Javascriptu, jinak nezkoušeno) neznal, takže nenabídne jejich doplnění, pokud se začnou psát, a ani je barevně nezvýrazní, pokud jsou dopsány. Přitom je to takové divné, například u CSS vlastnosti display nezná hodnotu flex a nenabídne ji k doplnění (a ani ji po dopsání nezbarví jako ostatní hodnoty této vlastnosti), ale na druhou stranu zná vlastnost align-items, která s flexboxem souvisí, nabídne její doplnění i všechny možné hodnoty, které může nabýt. Dále editor namátkou nezná CSS vlastnosti transform a transition, v Javascriptu například vlastnosti offsetHeight, scrollTop, nextElementSibling. Je toho víc, ale nebudu zde vše vypisovat.

Nevím, jak mám tyto nedostatky chápat. Poněvadž jsem si editor sám zkompiloval ze zdrojového kódu, napadá mě, že kompilace proběhla špatně, třebaže si na nějaká varování o chybách nevzpomínám, ale to se mi tak úplně nezdá. Proto bych chtěl vědět od ostatních uživatelů této verze (jsou-li zde nějací), zda se s tím, co jsem popsal, také setkávají nebo je to jen problém mé instalace.

Děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0