Autor Zpráva
Fliper484
Profil
Zdravím, potreboval by som poradiť ohľadom programu na dobrú, kvalitnú kompresiu fotiek. Ide mi o to, že pri tvorbe webstránky využívam veľmi veľa obrázkov a fotiek. Stránka sa pri takom množstve dosť dlho načítava, chcem to nejak zlepšiť. V programe by sa malo dať zmenšiť rozlíšenie, nastaviť kvalita kompresie, ale aj otvárať viacero obrázkov naraz, nech ich nemusím otvárať po jednom a následne upravovať. Ďakujem za každú pomoc.
Keeehi
Profil
Já to nikdy nepotřeboval ale vím že na dávkovou úpravu obrázků se používal IrfanView. Tak můžeš zkusit to. Nevím, zda existuje něco lepšího/modernějšího.
Ikki
Profil
Já v případě nutnosti využíval tinypng, udrží kvalitu, sníží objem a je to online.
Kajman
Profil
Myslím, že PageSpeed Insights nabízel na stažení archiv s optimalizovanými soubory analyzované stránky, ale koukám, že je nějaký předělaný a nyní to tam na první pohled nevidím.
juriad
Profil
Používám imagemagick z příkazové řádky; budou tě zajímat volby: -resize a -strip
Tento článek ukazuje, jaká kouzla s ním jdou dělat: www.smashingmagazine.com/2015/06/efficient-image-resizing-with-imagemagick
Fliper484
Profil
Ďakujem za rady a tipy, ale už som sa rozhodol, používam na to Skicár, IrfanView a JPEG Compressor. Vyriešené.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0