Autor Zpráva
Hanz
Profil
Nevíte jestli je nějaký program, který by mi ukázal jak rychle se budou stránky načítat při určitých rychlostech připojení?
Leo
Profil
Webspeed simulator, ma zkusebni tusim 30-denni verzi, na www.xat.com, Leo
Tomik
Profil
Podívej se na stránku http://www.websiteoptimization.com/services/analyze/. Zadáš adresu a ono ti to vyhodnotí tvůj web se vším všudy a mimo jiné to i ukáže jak dlouho se stránka načítá při různých rychlostech.
Leo
Profil
Nebo Sloppy: http://www.dallaway.com/sloppy/

Leo
Hanz
Profil
Tomik
Leo
Dík :O))
habendorf
Profil
O žádném SW nevím, ale znáš přece velikost těch stránek (+ velikost všech načítaných objektů), tak by neměl být problém pro různé rychlosti (v kbps) to spočítat, ne?
Doplněno: aha, tak trochu s křížkem po funuse :o)
Leo
Profil
"O žádném SW nevím, ale znáš přece velikost těch stránek (+ velikost všech načítaných objektů), tak by neměl být problém pro různé rychlosti (v kbps) to spočítat, ne?"

Ono je neco jinyho vedet, ze se stranky podle souctu dat budou stahovat 10 sekund, a neco jinyho je videt to v realu. Nehlede na to, ze celkova doba nacitani se neda spocitat tak, ze vezmete soucty bytu jednotlivych casti a podelite to rychlosti pripojeni. A nehlede na to, ze nejde jen o celkovou dobu. Zpomalovac pripojeni vam ukaze i postup nacitani, kdy treba mate dlouho bily text na bilym pozadi, nez se nacte cerny obrazek na pozadi, a KRASNE vam ukaze proc nedelat tabulkovy layout stranky - stazena data jeste nejsou vykreslena data, doporucuju si pak prohlidnout www.seznam.cz (css layout) versus www.zoznam.sk (tabulkovy layout). Leo
HHPZ
Profil
http://www.websiteoptimization.com/services/analyze/ -> Zdá se mi to dost vadný. Stránky, které se v reálu načtou za několik vteřin to tam uvádí ve stovkách sekund. Můžete mi vysvětlit, kde jsem mohl ztropit mizernou chybu?
AlSa
Profil *
Zdravím,

mám podobný problém, potřebuji také simulovat zpomalení připojení, ale ne k testování rychlosti načítání stránek, ale třeba k připojení přes vzdálenou plochu apod. resp. jedná se mi o to, že bych chtěl mít zpomalený internet v celém systému (např. když stahuju poštu v outlooku nebo když jsem připojený na ke vzdálenému počítači apod.)

Nevíte zda existuje nějaký podobný program ??

Předem díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0