Autor Zpráva
phantom
Profil
Nejlepši program pro tvorbu stránke je Golden HTML Editor!!! Je zdarma! Staci se jen zaregistrovat.
Leo
Profil
Nejlepsi program pro tvorbu stranek je PSPad (http://www.pspad.com)!!! Je zdarma! Registrovat se nemusite. Leo
Michalek
Profil
Nejlepsi program pro tvorbu stranek na windows je Notepad. Peavdepodobne ho jiz mate a ani o nem nevite. Nabiha nejrychleji ze vsech editoru co znam. Je "zdarma" ! Registrovat se "nemusite"

Kazdpoadne tohle je OT tema a myslim ze bude smazano. Ale kdyz uz jste zacali....
Petra
Profil
S Golden HTML editorem jsem začínala, mám na něj krásné vzpomínky :-) Novější verze sice neznám, ale troufám si tvrdit, že PSPad, HTML-kit i Quanta, které jsem vyzkoušela později jsou minimálně stejně dobré, spíš ale mnohem lepší. Všechny zdarma, bez registrace ;-)
Fred
Profil
Bohužel Golden se už nevyvíjí, taky ho používám, občas musím použít PSPad kvůli utf, ale Golden (hodně upravených pluginů) je stále nejlepší. Mimochodem jako nejlepší editor mi připadá německý Phase5 http://www.ftp-uploader.de/ftp-download.php4 , tak jako se u nás maká nejvíc v PSPadu tak tam jedou v tomhle. Bohužel je to tak zakompilovaný, že to nejde přeložit.
Cody
Profil
Jedníná na co Golden HTML používám je nahrazování odstavců, ale také to má své mouchy. Jiný soft co to umí totiž neznám. BTW: Bylo mi to doporučeno právě zde...

OT: Samozřejmě jsem fan PS Padu:-)
Fred
Profil
Cody
ale také to má své mouchy jo jo pravda. Když je řádek příliš dlouhý tak se to rozbije. Vždycky to otevřu v PSPadu zkomprimuju, pak zkrásním (upravím pro větší čitelnost), pak to otevřu v goldenu odstraním přebytečné mezery zleva a pak teprve nahrazuju, pak už to jde bez problémů. Výsledek je každý tag na jednom řádku, bez těch zbytečných mezer zleva. Teď jsem to zkusil na kódu co má skoro 1000 řádků a ty mezery zleva dělají 13kb rozdíl. Sice je to míň čitelný než zkrásněný z PsPadu, ale 13kb je dost a pořád se v tom dá dobře orientovat.
noname
Profil *
pspad rulezz
da se orezat o ty menu a nabidky co me porad rozcilujou a da se v nem editovat nejen .html takze sem ho nastavil jako default editor i pro txt a jako hlavni editor v totalcmd.
a nabiha celkem rychle
btw neexistuje kate pro windows?
Choose
Profil *
nejlepší je 1St. Page 2000 v2.0. je zdarma a nemusí se vůbec registrovat.. fakt good..
Acci
Profil
Dosti dobrý je Dreamweaver. Myslím práci v kódu. Největší nevýhoda je cena.
VikingTom
Profil
nejlepší je HTML gate free (pod Windows) a Quanta (pod Linuxem) !!!
anchor
Profil
Najlepšia kombinácia je samozrejme PSPad+TSLite
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0