Autor Zpráva
Question
Profil *
Čaute všetci, som jeden z tých mnohých nešťastníkov, ktorí používajú na tvorbu stránok FrontPage... Hoci si nesťažujem, práve naopak, pracuje sa v ňom veľmi dobre, akurát že keď si pozriete kód tak to vyzerá dosť... inak.

Taktiež sa tu v diskusií hovorí o najlepšom programe na tvorbu WWW stránok, ale každý uvádza niečo iné, tak sa spýtam inak. Zatiaľ nevyužívam nijake PHP ani podobné veci, proste čisté HTML + CSS + dáke tie Javaskripty, tak by som potreboval vedieť že ktorý prográmek by sa mi tak asi hodil najviac. Dáky taký, kde sa dá dobre vyznať, je free, bez registrácie a podobných somariniek, a nie je veľmi pre profesionálov. Tzn. že občas potrebujem aj niečo viac ako čisté vkladanie html tagov aby som si vedel predstaviť výsledný efekt...

Šak davajte dáke tipy :-)
Spikee
Profil
Chceš WYSIWYG alebo normálny?
Spikee
Profil
Ja doporučujem PSPad alebo HTML Kit (obidva sú len HTML)
habendorf
Profil
Osobně používám 1st Page 2000. Je free, žádná registrace. Download.
bojars
Profil
1st page 2000 preferujem pri vkladaní tagov. Je v ňom dobre podporovaný drag&drop pri vkladaní odkazov na iné HTML stránky, alebo obrázky v adresári, t.j. pri drag&drop Ti to vloží relatívny odkaz na stránku, alebo obrázok. V tomto programe máš veľa preddefinovaných tagov, sú tam aj javaskpripty (daj si program oskenovať antivírom, je tam skript "six buttons from hell" - ten odmázni), dobre sa robí s voľbou farieb. Mám v ňom akurát problém s písaním pri kódovaní v iso-8859-2... neviem prísť na to, ako nastaviť editor, aby mi miesto našich diakritických hlások nezobrazoval tie paznaky, zatiaľ sa mi ho podarilo nastaviť iba Windows-1250...
(budem rád, keď mi s tým niekto poradí)

... preto som skúsil aj PSPad ten je super pri úprave textov, kódovania, riadkovania, proste textový editor "jak víno" jediné, čo považujem v ňom za nepohodlné je práca s tagmi...

No a z PSPadu je odkaz na TopStyle, ktorý je aj vo verzii Lite zase super pre robotu s CSS...

Takže odporúčam trojkombináciu:

1st page 2000 + PSPad + TopStyle Lite = všetky free...

všetky majú preview pre HTML... takže sa dá robiť v kóde a odsledovať si výsledky...
Slavo
Profil *
Ako mam urobit stranku asi ako je tato a mam 1st page 2006 lebo 2000 sa uz neda stiahnut. pls odpovedzte mi na mail: <a href="mailto:slavosahin@gmail.com"> Vdaka
Slavo
Profil *
mail je slavosahin@gmail.com
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0