Autor Zpráva
Soptik
Profil *
Jak prosím udělám to, aby všechny moje stránky na webu vypadali stejně jako index. Mám namysli sloupce a zarovnání...Protože ty stránky co tam byli automaticky jsou stejne ale ty přidělane májí panel odkazu nahoře..a chci aby byl vlevo...díky!
gajdynator
Profil
Soptik
Zdrojový kód???
Soptik
Profil *
Jako co s ním..tam to mám udělat?
gajdynator
Profil
Soptik
Keď chceš aby ostatné stránky boli rovnaké ako index, mal by mať rovnaký kód. Ak ale nevieš čo je html kód...
Soptik
Profil *
hm ale nejde to jednodušeji? já neumim moc html kod
gajdynator
Profil
Soptik
Otvor si v tomto programe index, ulož ho ako ďalší súbor ktorý potrebuješ. Potom tento súbor uprav podľa seba...
Soptik
Profil *
DObře..A normálně mam jako zkopírovat celou stránku
gajdynator
Profil
Soptik
Áno
Soptik
Profil *
Ale to mi dela problemy v ukládání ...pise to ze tennto soubor už existuje a nemuze mit stejny nazev...takze nejdrive musim ulozit tu novou a pak znovu index
gajdynator
Profil
Soptik
Ak ten súbor už existuje a nepotrebuješ ho, ten starý môžeš prepísať týmto novým...
Gekon
Profil
Co třeba otevřít index, vykuchat obsah, nechat jenom rozvržení, uložit to třeba jako sablona.html a pokaždé, když budeš dělat novou stránku, otevřít tohle, napsat do toho co chceš a uložit to jako neco.html?
Soptik
Profil *
Díky Gekone ty jso nejlepší poohodář...Vždycky porádíš nejvépe a nejjasněji
Soptik
Profil *
tak ted jsem to posral uplne já to uložil jako index vykuchanej a mám celej v pytly neeeeee
Gekon
Profil
Soptik

Dík za pochvalu:))
Njn, tohle naštve... hele jestli máš ty starý stránky ještě na netu, tak si to stáhni a máš to, ne? a nemusíš začínat odznova...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0