Autor Zpráva
sssugi
Profil
Vie mi niekto doporučiť nejaký program na tvorbu ikoniek
(.swf)?
Leo
Profil
Ikonky v swf? Takze vektorova grafika? Leo
sssugi
Profil
Neviem,chcem vytvoriť nejakú pútavú ikonku a neviem
aký program použiť
pecino
Profil
Vyskúšaj Banner Maker 6 Pro adresa je http://www.bannermakerpro.com sice je to zadarmo ale iba na 15 dni ale je to dobre.
Hanz
Profil
sssugi
Nevím no ale ikonu v *.swf jsem ještě neviděl. (nechci se hádat že nejsou)
lukysy
Profil
Hanz Neviděl? Všude na větších portálech jsou narvané a obtěžují vzhledem a velikostí...
Leo
Profil
A cemu rikate ikonky? Reklamnim banerum? Ikonky me nikdy svou VELIKOSTI neobtezovaly, Leo
Kráťa
Profil
Na ikony Microangelo, ale záleží, čemu říkáte ikony.
Wan-To
Profil *
Já používám Jasc Paint Shop Pro 8 a nemůžu si ho vynachválit. Je skvělý jak na web, tak na hry v Javě. Navíc podporuje opravdu hodně různých formátů (odhaduji kolem 30).
Leo
Profil
Pocet formatu pro tvorbu na web neni nijak rozhodujici, prohlizece umi - u rastrove grafiky - stejne jen tri. Leo
Wan-To
Profil *
Čtyři ;-) PNG, GIF, JPEG, BMP (alespoň IE)
Ani nejde o počet formátů, ale spíš o to, že si můžu vybrat ten nejvhodnější, když mám rozdělaný nějaký rastrový obrázek a do PNG by se mi neuložily hladiny a vektory (ty PSP může používat - ale při uložení do PNG se automaticky převedou na rastr).
Kráťa
Profil
jeeeeee já myslel, že ikona má příponu *.ico :-) tak to hlasuji pro PSP.
Leo
Profil
BMP? IE neni prohlizec na ktery bych se zrovna odvolaval, Leo
Wan-To
Profil *
Leo
Mě BMP v IE vždycky fungoval - ale to byly takové začátečnické pokusy, když jsem nevěděl, že PNG a GIF jsou mnohem lepší. Ten, kdo si dává na stránky BMP (a ví, jaké má nevýhody) je podle mě trochu mimo.
Jinak to, že jsem napsal BMP (alespoň IE) nemělo vůbec vyjadřovat moje názory na IE.
sssugi
Profil
A kde ten PSp 8 môžen stiahnuť
bojars
Profil
2sssugi:
"Mistr google" povedal, že tu.

:-)
Kráťa
Profil
Já bych ještě dodal, že není ani tak důležité, mít nejlepší soft na světě, ale něco s ním umět. Jednoduchá tlačítka můžeš dělat třeba i ve Wordu. Fakt záleží na tom, co člověk potřebuje a s daným software umí. Možná by také nebyl špatný celý "balík" na webovou grafiku, nápisy, banery, tlačítka, pozadí... Xara Webstyle. Domovská stránka je http://www.xara.com/
Wan-To
Profil *
A kde ten PSp 8 môžen stiahnuť
www.jasc.com - ale je to celkem drahý...
Nebo si sežeň někoho, kdo ho už má, natáhni si ho přes FTP a stáhni *****.
m.mladek
Profil *
sem to ja?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0