Autor Zpráva
Jerry
Profil *
Marně hledám nějaký editor, který bych zakomponovala na stránce do objektů <textarea >. Něco jako je toto okno na napsání dotazu, nahoře s několika tlačítky (tučně...seznamy...odrážky). Celý zádrhel spočívá v tom, že jich potřebuji mít více na jedné stránce. Prosím, máte-li s tím někdo zkušenost nebo máte nějaký nápad - napište!
Už se s tím mordím 3.den. Díky!
roberta
Profil
tak skús pohľadať nejaký systém na manažovanie obsahu (cms). väčšina z nich má editor, ktorý hľadáš...

http://www.opensourcecms.com/ - tu si môžeš pozrieť demá rôznych cms a stiahnuť zdrojáky
Jerry
Profil *
Děkuju za odpověď.
Ale potřebovala bych nějaký konkrétní editor, který bych několikrát vložila na svou stránku.
Tady můžu prohledávat haldy stránek stejně jako přes googla. Myslela jsem, že by mohl někdo s tímto mít zkušenost.
Copak nikdo nemá potřebu nahrávání více textových polí s úpravou výsledného textu?
Mám momentálně stažené 2 jednoduché editory, ale ani jeden takto nefunguje resp. funguje jen při jednom na stránce.
zimmi
Profil
Jerry: Vím, že nějaký takový editor napsal krteczek (uživatel této diskuse), avšak ho teď nemůžu najít (ten editor, ne krteczka), zkus mu kdyžtak napsat e-mail.
roberta
Profil
Jerry
:) nuž prehľadávanie stránok je nepríjemnejšia časť práce tvorcu stránok... buď si to naprogramuje sám, alebo musí hľadať niečo, čo už pred ním niekto naprogramoval, alebo si hotové riešenie od niekoho kúpi.
Anonymní
Profil *
roberta
Já chci stránky udělat hlavně funkční a nemám příliš času na surfování a opisování. Moje stránky tady máme mít zatím především pro ukládání dat, jejich různé propočty a následné výpisy. Objekt Textarea je základní tak jako tlačítko nebo popisek. Všude je nabízena halda mnohdy robustních editorů HTML stránek, tudíž jsem předpokládala, že editorů 1 textového objektu bude také dost. Ale i ty, co jsou, nefungují 2x na stránce, tudíž jejich autoři-které považuju za zkušené programátory - tuto věc tak nějak pominuli či nedomysleli. Nejsem zatím takovým expertem na Java script, abych vytvořila nový editor. Zřejmě to má nějaká úskalí, protože proč tedy nikdo o žádném neví a žádné funkční nelze nikde nalézt?

zimmi
Díky moc za tip - už mu píšu mail.
lukas.pce
Profil *
Tak nevím jetsli je to to právé ořechové co hledáš ale zkusím ti něco hodit: http://www.pcsvet.cz/art/article.php?id=2719 článek má víc dílů (9) Ale asi ti to bude nanic.
creck
Profil
http://tinymce.moxiecode.com/

podivej se zde. Nic lepsiho jsem na strance nenasel ... musis umet trochu anglicky aby jsi prisel na to jak to nainstalovat, ale s anglictinou to zvladne kazdy ... !!!
PP
Profil *
Pre formular na editovanie na e-pes.sk som vybral editor od http://www.openwebware.com/products/openwysiwyg/. Ma problem , ze funguje iba pri Transitional a v opere je rozbity. Vola sa hned za /textarea jej nazvom, cize mozes mat viacero textarea
. Navod najdes na webe.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0