« 1 2 3
Autor Zpráva
Gekon
Profil
djlj
Taky že je nečtu, a taky si myslím, že to je věc názoru. Já si myslím, že jeho články (ne z oblasti PC) jsou naprosto nehodnotné, plné politických předsudků, silných slov a přehánění.
djlj
Profil
Já si myslím, že jeho články (ne z oblasti PC) jsou naprosto nehodnotné, plné politických předsudků, silných slov a přehánění.
Hmm, to by mě zajímalo, jak to víš, když je nečteš :D.
Prostě jen vyjadřuje svůj názor na svém webu, nevím, co je na tom špatného, a proč je třeba toho člověka přirovnávat k, pro jistostu, vyhvězdičkovánému textu.
VitaZ
Profil
Gekon
To už jste se ale od hodnocení FP dostali hodně daleko :-(
Myslím, že FP od verze pro office XP (myslím 2002) je docela dobrý program. Zkušenějšímu kodérovi umožňuje dělat snadno hodně věcí a začátečníkovi FP dost pomůže ve startu. Je to s ním (FP) podobné jako z ohněm - dobrý sluha, ale zlý pán.
HeWeR
Profil
djlj
Když ti vadí, tak je nečti - to snad není takový problém...
Podobná argumentace mě opravdu vždycky dostane. "Když ti hladovění dětí v Africe vadí, tak se na ně nedívej - to snad není takový problém."

Prostě jen vyjadřuje svůj názor na svém webu, nevím, co je na tom špatného, a proč je třeba toho člověka přirovnávat k, pro jistostu, vyhvězdičkovánému textu.
Podobná argumentace mě opravdu vždycky dostane. Ten člověk vyjadřuje jen své názory. Zatímco on může mít jakékoli názory, já ne, protože jakmile mám na něj nějáký názor – je to můj problém a jsem tedy společensky odrovnaný, že :).

VitaZ
Zkušenějšímu kodérovi umožňuje dělat snadno hodně věcí a začátečníkovi FP dost pomůže ve startu. Je to s ním (FP) podobné jako z ohněm - dobrý sluha, ale zlý pán.
Souhlasím. Jen bych dodal, že (většinou) v rukou zkušeného kodéra je to dobrý sluha, ale v rukou začátečníka zlý pán.
djlj
Profil
HeWeR
Myslel jsem to tak, že není důvod toho člověka nějak nazývat...
HeWeR
Profil
djlj
Hulán mě taky nazývá "neschopným, namyšleným, zbytečným, blbým, úchylným, líným, rozmazleným puberťákem". Nevidím důvod proč ho nazvat např. "egoistickým, zamindrákovaným narcistou a velmi zcestovalým hlupákem" (což je ta nejhorší skupina ze všech hlupáků).
djlj
Profil
HeWeR
On tak myslím konkrétně nenazývá nikoho. Ale když se do toho někdo vcítí...
HeWeR
Profil
djlj
Myslím, že tak konkrétně nazývá velmi často.

Jsou lidé, kteří se raději schovají pod křídla "zla", aby měli jistotu, že jim "zlo" neublíží, a jsou lidé, kteří mají tu odvahu a jdou bojovat (to mi připomíná reklamu na Kosmodisk: "Jsou lidé, kteří mají problémy se zády, a jsou lidé…" xD).
Gekon
Profil
HeWeR
Koukám, že máš taky rád Hulanátora...
topicco
Profil *
Já jsem tedy ženská a možná proto zatím na FP nedám dopustit!!!Začínam se zaobírat problematikou HTML kodu, asi mi FP přestává stačit:o))), ale i tak zatím tvořím v tomto programu a opravdu musím říct, že pro začátečníky super. Naučil mě začátky html kodu a ted už je na mé lenosti, dostat se dál. Tak držte palce:o)).
D. www.pankrackyvrsicek.com
Anonymní
Profil *
hele lidi nevite proc mi nejde na mem frontu publikovat web??muze tam byt naka chyba??
ashraf
Profil *
http://vtsc.info
« 1 2 3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0