Autor Zpráva
Axamith
Profil
Neznáte někdo slušný sw na úpravu obrázků na fotogalerii. Myslím na hromadnou úpravu fotek. Např. načtu zdrojovou fotku a vypadne mi z toho miniatura o zadané velikosti a velká fotka ořezaná na jinou velikost, nebo tak nějak. Pokud možno Free popř. Trial. Děkuji
bojars
Profil
IrfanView nestačí ?
Axamith
Profil
Koukal jsem na něj, ale neprokousal jsem se tím. Existuje k tomu CZ help ??? ( stačilo by nakopnout správným směrem )
bojars
Profil
Axamith Irfan má aj Češtinu (treba ju stiahnuť).

Napr.:

Máš adresár so svojimi veľkými obrázkami.
Otvoríš si jeden z nich.
Z menu: Soubor/ si zvolíš "Miniatury" (Kl. skratka "T")
Pomocou myši a Ctrl si vyberieš obrázky, ktoré chceš hromadne upraviť,
V menu "Soubor" si nájdi čo potrebuješ
Axamith
Profil
Díky, češtinu už mám nainstalovanou a jdu to vyzkoušet.
Filips
Profil
Není špatný xnwiew.

Filips
Gekon
Profil
Na dávkovou konverzi a tvorbu thumbnailů postačí i starý dobrý (nejlepší) Total Commander.
habendorf
Profil
Gekon: ???
Radek Hrabůvka
Profil
Gekon Jestli to není vtip, tak používáš nějaký plugin, který skoro nikdo nezná.
Axamith PhotoFiltre je i v české verzi a také umí dávkové operace s obrázky. Pokud nechceš používat komerční programy, doporučil bych ti nainstalovat IrfanView, XnView i PhotoFiltre, každý z těchto programů má něco, co se ti může hodit. Na fotky se hodí ještě PTLens
Gekon
Profil
habendorf
Radek Hrabůvka
Obávám se, že to vtip není.. Je možné, že je to plugin, ale to bych asi věděl... nevím nevím
Axamith
Profil
Pánové děkuji za tipy, mám co zkoušet.
habendorf
Profil
Gekon: Stejně ti nevěřím :o) Dej sem screenshot nějakého dialogu nebo menu z TC, které se toho týká.
Lukas Dohnal
Profil *
Nedavno jsem objevil na slunečnici Album Creator, viz Fotogalerie na http://lukyn.borec.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0