Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Používám pro tvorbu www stránek FrontPage 2003. Dosud jsem s ním neměl problém, až nyní, když jsem provedl kompletní přeinstalaci PC a také nanovo instaloval FP 2003, tak když jsem si otevřel na disku web, abych mohl provádět úpravy, tak jsem zjistil, že když jsem přešel z režimu Návrh do režimu Náhled a zde jsem zkoušel kliknout na hypertextové odkazy, tak se nic nedělo - nic se nezobrazilo. Stránka se chová jakoby odkazy nebyly propojené, ale přitom je vše propojené. Nefungují odkazy na interní adresy - tedy směřující na disk. Zajímavé je, že při kliknutí na odkaz směřující na externí (na web) adresu vše funguje jak má. Můžete mi prosím někdo poradit, co dělám špatně, respektive co a jak mám nastavit, aby odkazy byly v náhledu funkční? Děkuji.
Filips
Profil
1) Nepoužívej FP
2) Je to tím že se smazaly ty složky ve kterých to bylo. Musíš to uspořádat tak jak to bylo před přeinstakací

Filips
Anonymní
Profil *
1) To se lehko řekne nepoužívej FP když už jsem si na něj zvykl. A co lepšího mi poradíš používat, zejména aby to bylo v češtině? Někde tady jsem četl, že se doporučuje NVU 1.0. Je lepší než FP, a pokud ano tak v čem?
2) Smazaly složky? Nevím jak to myslíš, ale disk, kde byly uloženy soubory jsem nepřemazával, maximálně došlo k přesunutí operačního systému a programu na jiný disk ale to je vše. Nevím jak to teď napravit. Jo ještě jedna věc, když otevřu nový web v FP, dokonce dle šablony, tak to také nefunguje (odkazy v náhledu) tak to vážně nevím jak to rozchodit. Dokáže někdo poradit? Dík.
Anonymní
Profil *
No stále mi to nefunguje, ale předpokládám, že je to asi dáno nastavením zabezpečení, protože v NVU také v režimu náhledu prakticky nic nefunguje. Zřejmě mi to připadá, že to dělá windows XP s SP2 a nejnovější aktualizace, které mi sice možná chrání víc PC, ale taky mi na něm skoro nic nefunguje nebo jen s obtížemi. No je to asi daň za bezpečnost...
Karel Jirásek
Profil
Ahoj všem zde a přidávám přání všeho nejlepšího Vaší práci.Rozčilili mne politici a tak jsem se rozhodl,že trocha nespokojenosti své zveřejním na internetu. A tak jsem se vrhl na tvorbu Mám program Front Page 2003 a narazil jsem na jeden problém.Nejsem jej zatím schopen vyřešit ani po návštěvě různých stránek s návody. Program všechny složky ukládá pod image gif i text.Při otevření se některé gif obrázky nezobrazí.Prosím o radu. Asi to bude malý problém, na který ne a ne přijít.Jste kolegové také pracující s Front Page a tak mi poradíte.
Mé (zatím) super amatérské stránky:http://kareljirasek.webzdarma.cz
Anonymní
Profil *
Misojogi:
mam rovnaky problem:
Ked dam
nahlad
tak odkazy na disku mi nefungujú
ale odkazy na vonkajsie stranky su OK
skúšal som aj Frontpage 2000 a ten tento problem nemá (funguje spravne)
ale zase ten je len anglicky
domnievam sa ze ide o chybu nastavenia, ale neviem co s tým
Anonymní
Profil *
Misojogi:
mam rovnaky problem:
Ked dam
nahlad
tak odkazy na disku mi nefunguju
ale odkazy na vonkajsie stranky su OK
skusal som aj Frontpage 2000 a ten tento problem nemá (funguje spravne)
ale zase ten je len anglicvky
domnievam sa ze ide o chybu nastavenia, ale neviem co s tym
Anonymní
Profil *
Misojogi:
mam rovnaky problem:
Ked dam
nahlad
tak odkazy na disku mi nefunguju
ale odkazy na vonkajsie stranky su OK
skusal som aj Frontpage 2000 a ten tento problem nemá (funguje spravne)
ale zase ten je len anglicvky
domnievam sa ze ide o chybu nastavenia, ale neviem co s tym
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0