Autor Zpráva
Zdeněk1
Profil
Prosím o pomoc při řešení problému. Vytvořil jsem stránky: viz. interaktivni@interaktivni.cz. Vše se mi jeví jako dobré i v prohlížeči, který spustím ve Front page doma, ale když si stánky prohlížím na webu (již odeslané na serwer), tak mi tam vyskakují hypertextové odkazy, které vůbec nechápu a které jsem tam vůbec nedal. Jsou tam 2x. V kodu jsem zdvojení nenašel. V tom to asi není. Rozhází mi stánku a působí rušivě. Odpoví mi někdo na příčinu proč to tak je?
Děkuji Zdeněk
Mistr
Profil
Zdeněk1
Kde hostuješ svůj web? Můžeš, prosím, poslat adresu té stránky. Z Tvé e-mailové adresy (interaktivni@interaktivni.cz) toho moc nepoznám.
Mistr
Profil
Zdeněk1
A ještě jeden dotaz: Jaký používáš prohlížeč (pomocí jakého programu se na stránky díváš)?

Používáš tentýž prohlížeč při prohlížení přes FrontPage i když se na stránky díváš na webu?
Gekon
Profil
Mistr
Tuším, že jeho stránka asi bude www.interaktivni.cz ne? :))
Radek Hrabůvka
Profil
Gekon To jsem si myslel, ale stránka neodpovídá popisu.
Zdeněk1
Profil
Pro Mistr a Radek Hrabůvka,

problém je vyřešen a spočívá v tom, že jsem nějakým nedopatřením vytvořil sdílené ohraničení a do něho se dostaly odkazy. Jak a proč nevím, který krok to byl, že to způsobil. Problém byl, že to nebylo vidět a až když jsem se podíval na stánky na webu prostřednictvím Front Page (v režimu tvorby), tak jsem to uviděl a mohl to to tam i opravit.
Velmi děkuji za pomoc při řešení.
Zdeněk1
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0