« 1 2 »
Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Kde se dá stáhnout Front page v češtině a nebo JENOM čeština
Dr. Nebolí to
Profil *
chtěl bych se zeptat, kde se dá stáhnout front page v češtině a nebo jenom čeština pro klasickou anglickou verzi. Je tady spousta odkazů, ale ani jeden z nich nefunguje tak kdyžtak někdo napište please. A chytrý řeči, že si ho mám koupit, to sem radši ani nepiště, tohle vim taky, ale mam rád svoji peněžčenku a Bill už má taky prachů dost
koudi
Profil
Dr. Nebolí to
Odpověď je jednoduchá: kup si ho.
Dr. Nebolí to
Profil *
hmmm, fak vtipálek, tyhle mám nejradši. A prachy mám vzít kde, ten program je na ***** a já ho stejně použiju jenom na domácí úkoly, takže newim, proč bych si ho měl kupovat
koudi
Profil
> proč bych si ho měl kupovat
třeba proto, že ho hodláš používat? A je relativně jedno k čemu. Ale jestli to máš do školy, tak tim spíš bys to neměl mit kradený.

Jestli na něj máš nebo ne, je tvoje věc. Buď jo a můžeš si ho koupit, nebo ne a tim pádem ho nemůžeš používat. Takže se to buď nauč dělat ručně, nebo si stáhni nějakej free, jejich dost.

Kdy už lidi pochopí, že za soft. se prostě musí platit (když neni zdarma)?
Gekon
Profil
Dr. Nebolí to
Á, pan je všeználek... takže:
1.) když víš, že ten program je na *****, tak ho nepoužívej
2.) nedělej tlaky
3.) používej něco jiného, třeba www.pspad.com
Dr. Nebolí to
Profil *
Hmmmmmmm, dost dobrý. Tak tohle bych nečekal ani vod Billa. Že ho hodlám používat, já ho nehodlám používat, ale budu muset.....A ŠKOLA MI TO NEUHRADÍ TY CHYTRÁKU. Že nějakej mám je moje věc, to jo. A free má časový omezení, a TĚŽKO BUDU PŘESVĚDČOVAT UČITELE, ABY S NÁMA PROBÍRAL FRONT PAGE JENOM MĚSÍC APOD. Že se za software musí platit. Kdo si myslíš že lidi sou, si koupěj počítač za 20 táců a za operační systém daj 3000, za antivirák další 1000, za Office 1500,

Kdy už konečně lidi pochopí, že za software, kterej pomalu ani nehodlám používat a nebudu na něm vydělávat ani korunu se PLATIT NEMUSÍ................................................to je jako si koupit mobil kvůlu 1 SMS, stejně padlý na hlavu, takže jestli mi nechceš poradit, tak je to tvoje věc, ale NEUNAVUJ MĚ KECAMA, ŽE SE SOFTWARE MUSÍ KUPOVAT
Dr. Nebolí to
Profil *
Jo a ten pspad ani neznám a probírat ho nebudem, takže na něm úkoly asi nenapíšu. ale stejně díky
WanTo
Profil
Dr. Nebolí to
Co je moc, to je moc...


A pokud tě ve škole nutí používat Frontpage a nedají ti školní licenci, tudíž ho nemůžeš používat, klidně si na ně bež stěžovat. Přece tě škola nemůže nutit kupovat si drahý software typu Frontpage.
Gekon
Profil
Dr. Nebolí to
SW na webdesign
Antivir: 0 Kč
Office Balíček: 0 Kč

stačí si umět vybírat, ani nemusíš být pirát...
AVG 7 Free, OpenOfficeOrg, PSPad, Kerio... třeba i OS, když umíš s tučňáky
Dr. Nebolí to
Profil *
hmmm, tak to radši zkusim jinde, tohle je recht "CO JE MOC, TO JE MOC".................školní multilicenci, hezký, že ji nikomu nenabídli, ale to je fuk (voni nás nenutěj, ale když nebudou domácí úkoly, tak nebude uzavřená klasifikace;).....a sedět po škole na učebně a dělat úkoly z informatiky, hezky ztrávenej čas)
Dr. Nebolí to
Profil *
Gekon

Tak dík, to zkusim.
Dr. Nebolí to
Profil *
No, stejně sem to nenašel, tak nic
Gekon
Profil
Dr. Nebolí to
Co konkrétně?
www.kerio.cz
www.avg.cz
www.openoffice.org
www.pspad.com
www.linuxsoft.cz
koudi
Profil
Dr. Nebolí to
>A free má časový omezení, a TĚŽKO BUDU PŘESVĚDČOVAT UČITELE, ABY S NÁMA PROBÍRAL FRONT PAGE JENOM MĚSÍC APOD

Nemyslel sem nějakej free frontpage, ale nějakej JINEJ program, kterej je FREE (zadarmo).
Navíc na tvorbu webu FP vůbec nepotřebuješ, úkoly si můžeš dělat i doma v poznámkovym bloku (nebo třeba pspadu)


>Kdo si myslíš že lidi sou, si koupěj počítač za 20 táců a za operační systém daj 3000, za antivirák další 1000, za Office 1500
Počítač je holt investice a každej si to musí umět spočítat. Nemusíš si kupovat tak drahý železo, nebo třeba používat software, kterej je zadarmo (viz gekon). To máš asi stejný jako koupit si auto a pak někde navrtat potrubí s benzínem a omlouvat to slovy "Kdo si myslíš, že lidi sou - koupěj si auto za 300k a ještě si budou platit benzin"...


>Kdy už konečně lidi pochopí, že za software, kterej pomalu ani nehodlám používat a nebudu na něm vydělávat ani korunu se PLATIT NEMUSÍ

Ať si myslíš co chceš, tak musí.
Školník
Profil
Tohle mi připomíná Dona Quijota, hoši, je to zabitej čas. Akorát si řekne, jaký sme pitomci..
koudi
Profil
>Akorát si řekne, jaký sme pitomci..
a vice versa...
Školník
Profil
koudi Taky tak.
Radek Hrabůvka
Profil
sedět po škole na učebně a dělat úkoly z informatiky, hezky ztrávenej čas Nevidím velký rozdíl mezi časem stráveným u PC doma nebo v učebně. Uznávám, doma sedím v křesle a do ledničky je blízko.
NVU Pokročilý WYSIWYG editor webových stránek, který vám umožní jejich snadné vytváření.
Anonymní
Profil *
Je super že si pomáháte.Ať už je to jakkoliv."Někdo má a někdo nemá"Dík borcům co věděj a pomůžou!!!
Anonymní
Profil *
Kde se dá stáhnout Front page v češtině a nebo JENOM čeština

dá se stáhnout jenom cesky cestinu sem nenašel
baf
Profil *
***** ne ***** me kde sezenu ten front page
Acci
Profil
anonym
Tato diskuse neslouží ke sdílení informací o warezu nebo o jiných ilegálních aktivitách. Takovéto příspěvky budou mazány a autoři v rámci možností penalizováni.
Misojogi
Profil *
prosim Vas existuje cestina na fronpage 2000? hoci aj nekvalitna
FP2003CZ mam ale podla mna 2000 je lepsi ale nie je na neho cestina...
Isep
Profil *
mne by jenom zajímalo jestli všichni ti lide co tady davaj rozumy, ze vsechen soft se musi koupit, tak kdybych nahledl do jejich pocitacu doma, tak tam nasel vsechen soft legal, nebo vsechno jen free verze a mp3 co maj taky v kompu, tak urcite vsechno pekne zgrabovany z original zakoupenych CD v prodejne.
Osobne takovyhleho cloveka povazuji za unikat a nikoho takoveho neznam.
Jestli lidi co tady dodrbavaj Dr. Nebolí to takovyhle jsou, tak pardon a moje poklona.
souki
Profil
Neni náhodou verze FP 2007 ke stažení pro studijní účely zdarma? Resp její betaverze?
UR.
Profil *
ale je jen do nějakýho data, skoro mam za ti, že do listopadu, takže už asi ne. Mimochodem celý office 2007 beta byly takto zveřejněny...
DoubleThink
Profil *
Pánové, vy jste se nějak rozpovídali.

Osobně je mi jedno, jestli kolega Dr. Nebolí to má doma instalován nelegální SW v hodnotě přesahující několik milionů a ještě jednou tolik na záložních DVD (kdo někdy instaloval produkty Autodesku ví, že to není vůbec žádný problém).

Faktem ale zůstvává, že na této diskusi je zprostředkovávání informací vedoucích ke získání takových kopií zakázáno.
Anonymní
Profil *
Gekon
Dr. Nebolí to
Á, pan je všeználek... takže:
1.) když víš, že ten program je na *****, tak ho nepoužívej
2.) nedělej tlaky
3.) používej něco jiného, třeba www.pspad.com[/i]
pspad je nejlepsi.... pokud v nem vite delat.. ja osobne trochu vim a je to fakt vychytany program...
Zïr
Profil *
Na co si program kupovat kdyz si ho muzu stahnout za daco na netu......?
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0