« 1 2
Autor Zpráva
souki
Profil
Zïr
Protože programátoři jsou taky lidi a taky se potřebují nažrat
Bubák
Profil
Zïr
http://radekhulan.cz/item/warez-je-nemoc-psychopatu
Na ten web zpravidla neodkazuji, ale někdy se tomu prostě nedá vyhnout.
Anonymní
Profil *
hele lidi serte na to ja taky nemam vsechno legelalni ale co se da mam free
Buk
Profil *
Dyliňaci lízal bych vám otvor.
Buk
Profil *
Bubák Bubák ty jsi ale *****. Tvoje babina je psichopat
Buk
Profil *
(párek)
N!ght
Profil *
Dr. Nebolí to
Odpověď je jednoduchá: kup si ho.


Ty si tak ******* hnusný trapák, on se ptal KDE SE DÁ STAHNOUT a loser jako ty napíše: Kup si ho, nejsi trochu mentálně zaostalý? řekl bych že až moc!
Se prober!
Školník
Profil
N!ght Loser je ten, kdo to chce ukrást místo toho aby si to koupil...
Morasino
Profil
Já jsem taky warezák ale dobrý programy si kupuju.
Emil Vimvšeowebuažerufóra oničem
Profil *
Teda pánové, to teda čumim, strávili ste tady přes 7 měsíců diskutováním úplně vo h*vnu, fakt třída, dost mě pobavilo to číst. Když budu potřebovat najít nebo si zjistit něco o html a podobných věcech, určitě vyhledám tento výtečný server JAK PSÁT WEB!!!! Budu vás všude vřele doporučovat. Gratuluji k úspěchům!!!

Váš Emil Vimvšeowebuažerufóraoničem


PS.: Netušim, proč nepoužžžžívat diakritiku apod., asi zase nějakej bezva geniální nápad
Dero
Profil
Emil Vimvšeowebuažerufóra oničem: Ano, i Tobě Matouš věnoval království nebeského.
Bubák
Profil
Netušim, proč nepoužžžžívat diakritiku
http://interval.cz/clanky/hrichy-pro-sileneho-korektora-proc-se-trapit -s-diakritikou/

asi zase nějakej bezva geniální nápad
To víš, občas naše stránky navštíní génius...
Meeda
Profil *
Taky jsem si to tu pročítal a řeknu vám velmi zajímavé ... Lidé kteří tvrdí, ať si koupí legalní soft jsou magoři.Buď neznají hodnotu peněz a nebo jsou totálně vygumovaní. Každej ví, že pro domací používaní je zbytečné si kupovat originální soft(pokud to dotyčného neživí)..nevím co bych k tomu mohl dodat prostě pokud se někdo ptá, kde by se dal sehnat fron page tak to napíšu a nebo držím hubu a nechám si své nejapnosti pro sebe !! zdar :) jdu se radši učit než číst kraky :D
Gekon
Profil
Meeda
Myslím, že máš úplně vylízáno ty. Vžij se do role programátora. Pět lidí si program koupí, zbytek ho stáhne na torrentech a pak mají chytré kecy. Z čeho pak bude živit rodinu? Musím použít Bubákův link: http://radekhulan.cz/item/warez-je-nemoc-psychopatu
Čti, ty chudáku.
quinux
Profil
Meeda
Takže koupit auto pro domácí používání je taky zahození peněz? Fajn, kde stojí to tvé, půjdu ho ukrást, vždyť ty znáš hodnotu peněz, tobě to vadit nebude.
souki
Profil
quinux
Ale auto je přece kus železa. Něco stojí než ho vyrobíš. Kdežto program je jenom nějaká nehmotná věc a tudíž má přece nulové výrobní náklady ;)
quinux
Profil
souki
Já zapomněl, kódy aplikací přece rostou každému na zahrádce. Půjdu si natrhat windows vista ;o)
Manq
Profil
quinux
já bych šel zobnout Adobe Photosho CS3, ale nějak se nám neuchytil, škoda.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0