Autor Zpráva
Simon Grimmich
Profil *
Poradili byste mi prosím nějaký software ke stažení webu? Předem všem děkuji za tipy
habendorf
Nějak nerozumím. Soubor - Uložit jako (v IE) nestačí?
Nebo máš na mysli nějaký download akcelerátor?
Hugo
Ja jsem kdysi pouzival Teleport Pro. Byl celkem dobry, ale neporadil si s JavaScriptem. Ted uz nepouzivam nic. Ale zkus pohledat ten teleport. Myslim, ze slo v pohode najit ******** verzi.
Hugo
Proc to zamenuje slovo c*r*a*c*k*l*o*u za hvezdicky?? To prece zas tak velka sprostarna neni.
Hanz
Hugo
Že by od slova C*R*A*C*K --> tahle diskuse není k tomu aby se šířil pirátský software a podobně! (Čti Pravidla diskuse)
Hugo
Ja nic nesirim, pouze upozornuji, ze to existuje a tim vyjadruji sve zhnuseni nad timto faktem!! :-)
Petra
HTTrack
Yuhů
napiš prosím Doublethinkovi, ať přehodnotí stop slova.

Jinak já web stahuju programem wget, má spoustu výborných přepínačů, dělám to na Linuxu, ale snad je i pro Windows, nevím.

Na Windowsech asi opravdu Teleport Pro.

Doufám, že jsem pochopil původní dotaz. Pokud se totiž někdo rozhodne stáhnout *celý široširý web*, tak to jde přes wget taky, akorát je na to potřeba fakt velkej disk.
Hanz
Hugo
Já tě neobviňuju že něco šíříš :o) Ale chtěls vědět proč tomu tak je tak jsem ti to napsal.
Simon Grimmich
Profil *
Díky za tip, jde o mi program, který by sám stáhl celý web, třeba 200 stránek, a celý web by pak fungoval OFFline.
Leo
wget je i pro Windows, ale ma sve mouchy - nerozumi JavaScriptu, a obcas neprevede podle rozmaru nektere odkazy na relativni, Leo
Leo
Jo a jeste wget nestahuje background-images v CSS, Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.