Autor Zpráva
lucky.lucke
Profil *
Ahojky lidičky,já začínám s tvorbou WWW a nevím v čem mám stránky dělat.Zkouším to ve Front page,ale výsledky jsou nehezké.Jestli můžete, poradte mi prosím v jakém podobném editoru mám stránky dělat(HTML znám jen okrajově).Zkoušel jsem také bluevoda,ale prostě jsem asi ******** mnohostránkový WEB se mi nepodařilo dát dohromady.Za Vaše rady budu vděčný. :-))

luky.bubak@seznam.cz[i][/i]
koudi
Profil
Osobně používám Pspad, ale musíš znát html.

Jestli chceš nějakej wysiwyg, tak hodně tady doporučujou NVU, ale s tim nemám žádný zkušenosti, tak nevim.
llook
Profil
Bez znalosti HTML asi nic lepšího než Frontpage nenajdeš.
Michal Škrabálek
Profil
Frontpage 2003 je velmi dobrý wysiwyg editor, jeho starší verze za mnoho nestály. Každopádně pokud to myslíte s tvorbou webu vážně, naučte se alespoň základy HTML a zkuste třeba PSPad, brzy se vám to vrátí.
avaranger
Profil

Bez znalosti HTML asi nic lepšího než Frontpage nenajdeš.

Dreamweaver, ktery produkuje o hodne lepsi kod nez FP.
lucky.lucke
Profil *
Díky moc,stejne jak tak koukam tak se asi budu muset naucit HTML.
vlada strejc
Profil
V začátcích mi hodně pomohl Golden MTML editor. Už sice delší čas není vyvíjen, ale stale je dobrý.
Stinky
Profil *
Bez znalosti HTML asi nic lepšího než Frontpage nenajdeš.

FrontPage je pěkný sh.., opravdu bych doporučoval raději ten Dreamveawer
avaranger
Profil
Dreamweaver je super editor. Ja nic jineho nepouzivam, skoro. PSPad je taky ok. I kdyz ja radsi delam takove ty rutinni veci WYSIWYG. Kdyz potrebuju tak kouknu v DW do kodu. PSPad se mi zda dobry na prevazne textove veci (napr. programovani rozsahlejsiho PHP kodu, atp.)
WanTo
Profil
jEdit.

A žádné WYSIWYG editory, ty podle mě u začátečníků vedou akorát k lenosti.
Str4wberry
Profil
Jedině Dreamveawer je opravdu nejlepší
RPG
Profil
IMHO myslím, že problém není zase tolik ve Frontpagi, jako v lidech co v něm tvoří...
havs
Profil
RPG > tak, tak, on WYSIWYG taky předpokládá znalost HTML-CSS

nejvíc mi zezačátku pomohla práce s kódem i náhledem - HomeSite a TopStyle Lite (dnes PSPad)
RPG
Profil
havs
znalost HTML-CSS
To ani ne, spíše předpokládá, že se s ním bude pracovat tak, jak to navrhli programátoři.

PC laik udělá odsazení prvního řádku v odstavci mezerníkem (hned je v kódu několik   navíc, pak to vypadá tak jak to vypadá)
Naproti tomu někdo, kdo umí pracovat alespoň s wordem umí použít odstavec -> odsazaní prvního řádku.
A toto už FP hodí do CSS (pravda, in-line zápis, ale pořád lepší než pevné mezery).

To jen pro srovnání.
BLUECORE
Profil *
nejvíc mi zezačátku pomohla práce s kódem i náhledem - HomeSite a TopStyle Lite (dnes PSPad)

To aj mne. Ako začiatočník som začínal v Dreamweavri, ale ten je "dobrý pre začiatočníkov, slabý pre pokročilých". Osobne používam Homesite pre (X)HTML a Top Style Lite pre CSS.
BLUECORE
Profil *
Zabudol som dopísať že v HomeSite sa dá produkovať aj pekný PHP skript, ktorý je tiež perfektne oddeľovaný ako aj od HTML, tak i sám od seba (rôzne farby pre rôzne značky, je to prehľadné ...)
Andy
Profil *
zapomente na FP ci Dreamweaver..... jsou sice dobry ale kdyz zkusite program Wysivyg web builder, tka nebudete chtit uz nic jinyho. Skvely, dela i optimalizaci, ma funkci drop and drug, popdoruje javu, php, umi pracovat i s kodama a ma int.ftp klienta.... jen na nej neni zatim CZ, ale i tak se v tom kazdy nauci...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0