Autor Zpráva
Eva_M
Profil
Vytvářím www stránky pomocí DWT šablony. Layout mám udělaný pomocí tabulky 2x2 . V souboru DWT jsou nadefinovány obsahy tří buněk - horní dvě buňky jsou sloučené pro záhlaví a levá dolní buňka obsahuje menu. Proměnlivý obsah stránek se bude ukazovat v dolní pravé buňce. Funguje to, pokud mám v menu odkazy na stránky HTM.

Některé odkazy ale vedou na soubory EML uložené v adresáři stránek. Soubory EML nelze připojit k šabloně DWT. Tyto soubory se tedy otevřou přes celou stránku, tj. zmizí menu a záhlaví. Bylo by prosím možné, aby se i tyto soubory EML otevíraly také v té pravé dolní buňce? Něco jako je "target" - ale neumím to zadat pro buňku a nevím, jestli to vůbec jde a případně jaká je správná syntaxe.

Když nepoužiju DWT a tabulky, ale udělám layout stránek pomocí rámců, tak lze otevírat i EML soubory a asi cokoliv dalšího v určeném okně pomocí target= S rámci to funguje tak, jak bych chtěla. Ale jak odkazovat na buňku tabulky?

Omlouvám se za asi zmatený dotaz, jsem začátečník. Díky všem za trpělivost!
Pro moderátory: Nevím, jestli jsem ten příspěvek zařadila správně do kategorie FrontPage. Prosím o zvážení a případně o přeřazení.
Eva_M
Profil
Už je vyřešeno. Soubory EML jsem překonvertovala na HTM, kvůli kompatibilitě s různými poštovními klienty je to lepší a navíc ty HTM lze pak jednoduše připojit k DWT šablonám :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0