Autor Zpráva
Fred
Profil
Nevíte někdo o nějakém softu, který by mi vypsal seznam použitých barev v jpg nebo png obrázku, tak abych mohl s těmi barvami dál pracovat. Prostě něco kam na jedné straně strčím obrázek a na druhý straně vyleze uložitelný text s kódy barev.
Spikee
Profil
Myslím, že keď vo Fireworkse upravuješ obrázok, tak tam sú zobrazené všetky použité farby
Fred
Profil
A dá se to vyexportovat do něčeho z čeho bych to vypreparoval?
Leo
Profil
No tech barev bude asi hodne ne a nebudes vedet ktera je ktera? Jinak treba i PSPad (nemluve o ostatnich editorech) ma kapatko, kde si barvu nactes primo z obrazku. Leo
Spikee
Profil
Fred
Pozri sa tu http://spikee.wz.cz/fred/firefox.png
Napravo je paleta farieb a môžeš si pozerať ich hexa/rgb čísla.
Fred
Profil
Hm tak to mi nepomůže, těch barev je fakt hodně. V gimpu otevřu fotku a pak filtry - mapování barev - mapování barevného rozsahu udělá z fotky obrázek ten vypadá takhle , no a kdybych z toho dostal ty hodnoty, tak už bych to snad nějak dosstal javascriptem do tabulky. Tím kapátkem bych se ukapal
Leo
Profil
No porad nechapu co vlastne tvoris - vypis VSECH barev na fotce je k nicemu, vypis barev v palete (treba gif - logo) uz muze mit smysl. Navrh s kapatkem byl proto, ze jsem naivne predpokladal, ze z fotky chces jednu nebo nekolik malo barev. Leo
Fred
Profil
Leo Máš pravdu je to blbost, chtěl jsem nahradit svou grafickou neschopnost barvením v css. Mám dojem, že by to zase byl pěknej paskvil a že tak 6 barev bude úplně stačit, kapátko bude v pohodě. Díky všem.
bojars
Profil
Fred: teda neviem o čo sa preesne jedná, ale IrfanView má tiež funkciu HexaDecimálneho zobrazenia obrázku (menu: Zbraziť)... len neviem čo sa s tým dá robiť, je tam aj index palety (menu: Obrázok/ Paleta)...
Anonymní
Profil *
rgb
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0