Autor Zpráva
Cifro
Profil
To, čo sa mi nepáči na Textpatterne zhrniem do bodov:

* jeho vzhµad administračného rozhrania:
Chcelo by to inovova» grafiku aj prístupnost/pouľiteµnos» a niejako to celé prevzduąni»

* v CZ verzii, o ktorú sa stara Ivorius, by to chcelo nahradi» vąetky slová "Textile" za "Texy!", keď to uľ má Texy!

* Chybové hlasenia sa zobrazujú dos» nenápadne (hore nad menu) - ak nastane chyba tak to treba oznámi» tak aby sa táto chyba čo najskôr vąimla

* Nekompatibilta IE vs. Firefox - text v textaree je v IE veµmi malý - to sa dá samozrejme µahko odstráni», ale mali by to opravi» jeho autory aby to nemusel robi» kaľdí sám (keď to je "webový" začiatočník tak si s tým neporadí)

* Preview komentárov a zobrazenie správy o odoslaní komentára namiesto nového koment. formulára - toto bolo rozoberaná aj tu na fóre. V nastaveniach by mala by» moľnos» nastavenia správania a zobrazovania komentárov.


Ale inak je to good soft. Vrele odporúčam.
quinux
Profil
Kdyľ se ti to nelíbí tak to můľeą změnit. Je to opensource tak si ho uprav jak se ti zlíbí. :o)
izsak
Profil
Cifro
K rozhraniu: uľ hodnú dobu sa vyvíja nové admin rozhranie, ktoré bolo aspoň 3x pomenené. Podµa mňa nie vľdy k lepąiemu, ale uvidíme, čo bude nakoniec v realease.

Pokiaµ viem, aj s Textile sa malo niečo robi», konkrétne abstrahova» formátovanie a sprístupnu» TXP aj iným formátovačom.

Rovnako aj komentárové formuláre boli nejakým spôsobom prerábané, aby boli oveµa lepąie prispôsobiteµné.


Momentálne uľ vývoj TXP nesledujem, toto sú veci, ktoré som videl implementované v dev verzii spred niekoµkých mesiacov. Treba si počka» na nový public release, alebo skúsi» dev z SVN :)
Cifro
Profil
Je to opensource tak si ho uprav jak se ti zlíbí.

A o to ide. Keby som ho začal upravova» podµa mojich predstáv trvalo by mi to dlhąie ako naprogramovanie nového CMS. A to preto lebo hrabanie sa v cudzích kódoch je veµmi náročné a zdlhavé. Niekedy ani komentáre v zdroji nie sú nápomocné. Iba pôvodný autory vedia ako majú zorganizovaný tento projekt, takľe to musí víjs» od nich.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0