Autor Zpráva
Zobi
Profil *
mam takovej problem.. jsem zacatecnik a chci udelat stranku o dvou ramcich .. v pravo nejake menu a po kliknuti tohoto odkazu tak chci aby se ten odkaz obevil na stejne strance v tom druhem ranci... poradite mi ?? a prosim a nepiste mi odkazy .... jak to mam udělat ?? prosiimm
Jay Jay
Profil
Tak mu to někdo z těch odkazů zkopírujte sem, ať má radost :)

Zobi : co máš proti odkazům ? Myslím že tento odkaz (ale nebudu ho psát, když o to prosíš :) ) ti fakt pomůže, protože je to z něj jasně pochopitelný, možná lepší než kdyby ti to někdo vysvětloval... hm a je tu dokonce i názorný příklad.. fakt parádní, na tenhle odkaz se podívej :))
Mistr
Profil
Tak pro Zobiho znova, když je líný si něco najít a přečíst a místo toho musí mít všechno podstrčené přesně tak, jak to funguje:

Mám rámec (pro jednoduchost) A a druhý jmenující se B.

Odkazy pak píšeš stylem
<a href="cimrman.htm" target="A">Jára Cimrman</a>

kde to target="A" způsobuje, že se odkazovaná stránka (příp. obrázek apod., ale zde stránka) zobrazí v rámci A.
Bochan
Profil *
Ahoj, dá se udělat navigace v jednom rámci taky, aby překrývala druhý rámec?(až vyjede podnabídka po najetím myši na příslušnou část navigace).Zkoušel sem to přes z-index, ale nešlo mi to.mám takový podzření, že z-index můžu použít jenom v jednom rámci, je to tak?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0