Autor Zpráva
mata
Profil
Dopručíte nějaký freeware editor, v kterém by šlo snadno psát html + css. Ideálem je TopStyle, ale ten je placený :( Blíží se mu PSPad, ale ten se mi nepodařilo donutit, aby zobrazoval nabídku tagů hned při psaní slova (musí se použít klávesová zkratka). Experimentoval jsem i s jeditem, ale to jsem vzdal.
Tower
Profil
Teoreticky by Vám mohl vyhovovat Visual web developer.
Jindra Holý
Profil
ted si nejsem jisty, jestli program, ktery hodlam zminit je OS, ale muzete zkusit PS Pad, vrele ho doporucuji
lubos_z_kotelny
Profil *
Jindra holý: Blíží se mu PSPad, ale ten se mi nepodařilo donutit, aby zobrazoval nabídku tagů hned při psaní slova (obcas neni od veci precist si na co reaguju)
pspad neni vsemocny, i kdyz ho pouziva kazdy. ja bohuzel neporadim, takovy vylomeniny nepotrebuju - staci mi notepad2.
MiSHAK
Profil
no snad koncem prázdnin dodělám 3WE, tak pak bude v čem psát, ocenil bych pár námětu a "zlepšováků" aneb wishlist :)
Chain
Profil *
TopStyle má aj verziu Lite, ktorá je free
Danielsan
Profil *
Je velka skoda, ze jsi vzdal experimentovani s jEditem. Pokud se s nim naucis pracovat a doinstalujes plug-iny, je to multiplatformni delo na weby. Ano, Java a pomalost...jenze kdyz je program pomaly a ma dokonale fce, ktere zrychluji praci, clovek s nim muze byt produktivnejsi nez s megarychlym programem, co cloveku hazi klacky pod nohy....
Jakub
Profil
Myslím že za vyzkoušení určitě stojí Aptana/cokoliv jiného ze stáje Eclipse - jsou to trochu mamuti, ale skvěle funkční.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0