« 1 2
Autor Zpráva
bures
Profil *
http://blog.converter.cz/index.php?p=1153 (viz odkazy dole).
Fleurinka24
Profil *
Mám Front Page ráda. Kdysi dávno měl táta na počítači Dreamweaver a já se v něm snažila naučit. Jenže angličtina zrovna nebyla mým kamarádem a tak jsem sehnala českou verzi FP. A vzhledem k tomu, že na kód nejsem žádný expert, je FP mojí záchranou. Ukázka jedněch z mých stránek dělaných v FP:
www.amends.ic.cz
anonymní
Profil *
Hej chlapi nejak mi to nejde v tom FP 2003 nejde publikovat.Třeba přes Aplikace font page ..... eror a potom přes webdav eror no a jak to mam publikovat přes ten ftp.Co mam napsat v 1. a 2. kolonce poradte prosím
Anonymní
Profil *
chlapci a děvčata, nemáte někdo na podělení inst. soubory Front Page? prosím napište na spider.doom@seznam.cz děkuji mnohokrát
Bubák
Profil
Anonymní
Četl jsi pravidla diskuse?
http://diskuse.jakpsatweb.cz/rules.html
Stařec
Profil *
Fleurinka24
Ty úvodní fotografie jsou příliš a zbytečně velké a když už,
tak jsem viděl tyto stránky asi před měsícem kde jsi /asi/ měla svoje osobní fotky
REAL BEAUTY a to se mi zamlouvalo více a je škoda že nemáš něco erotičtějšího.
Protože jsi "pěkná kočka" - tak jsem velice decentní -
a ptám se nesměle proč jsi zvolila tak tmavé písmo?
Majo
Profil *
Ja som vo FronPage spravil túto stránku: www.avrilweb.szm.sk :)
Bubák
Profil
Majo
Nádherný "Frontpejdžový" kód. Tohle by nikdo nedokázal vymyslet, na to holt musí být program!
<font color="#FFFFFF"><span lang="en-us"><a target="obsah" href="the_flock.htm"><font color="#FFFF00" size="1"><font color="#FFFF00">this web</font></font></a></span></font></span><font color="#FFFF00"><br></font>

Text dáme bílý, v americké angličtině, bude to odkaz, ale bude žlutý a ve velikosti 1, a ještě jednou že bude žlutý.
Tučné odrádkování "<B><BR></B>" už mám ve sbírce, ale žluté ještě né.
Pavel - SDH Hajnice
Profil *
To je opravdu umění nacvakat text ve FP... Akorát bordel to dělá, nic víc, nic míň!
habendorf
Profil
Pavel - SDH Hajnice: taky miluju když promluví odborník
semy
Profil
Mpje stránky dělané ve FronPage.....www.semy.cz
bonzik
Profil
Přišla jsem na vaše fórum s tím, že se naučím dělat stránky jinak. Stránky tvořím v tak haněném FP. Pojmy jako databáze a php jsou pro mně španělská vesnice. Nicméně, chci to zkusit. Pokud budete mít chuť, podívejte se na nějaké mé stránečky. Jen vás poprosím, nehaňte kód, není to jen o něm :-)
bonzik

1.stránky
2.stránky
3.stránky
4.stránky
5.stranky
Gekon
Profil
bonzik
Založ si vlastní vlákno, pak si toho všimne více lidí.
Jára z Brd
Profil *
Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat zda ve zdrojovém kódu který "vyleze" z Front Page
je možné vymazat tuto řádku:
*<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">*
- nebo pokud se tato řádka vymaže budou nějaké problémy ?
Děkuji
lenka
Profil *
Tak to jsou ty moje: http://www.civavy.yc.cz/
David F.
Profil *
Dobrý den, chtěl bych požádat o radu: potřebuji na svých stránkách,dělaných výhradně ve FP, zaheslovat určitou část svého webu. Zkoušel jsem to pomocí formulářů, ale nějak mi to nejde. Mam stránky skoro hotový, dělal jsem na nich několik měsíců a zaheslovat určitou část musím. Neví někdo jak na to zaheslování? Ma FP 2003. Děkuji za odpověď.
Lexter
Profil
ZALOŽTE SI PROSÍM NOVÁ VLÁKNA. KAŽDÝ JEDNO PRO SEBE, AŤ MÁME POŘÁDEK NA FÓRU.
leon
Profil *
no ja bych zvolil textak. v FP nemate nikdy prehled nad tim co jste vlastne vytvorili, ptz. v tom silenym kodu se proste vyznat neda...
leon
Profil *
Jára z Brd: meta je pouze neco jako poznamka. nema to zadny vetsi vyznam, klidne ji smaz
leon
Profil *
David F.: zalezi jakou chces bezpecnost. jednoduche (neprilis slozite) zaheslovani jde udelat celkem jednoduse v javaScripte.. pokud by jsi s tim chtel pomoci, tak mi napis mail: leos.fery@seznam.cz
Honza Neušl (Nexter)
Profil *
Příspěvek smazán. Warez ani krádeže diskusní fórum JPW nepodporuje.
Gekon
Gekon
Profil
Myslím, že nastal čas tohle zbytečné téma zamknout.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0