Autor Zpráva
Tony
Profil
Dosud jsem pracovala s Webbuildrem, ale chtěla bych zkusit Dreamweaver 8 (prozatím demo, než zjistím co a jak). Má někdo zkušenost s tímto programem? Jedná se mi o to, jestli můžu pracovat jen s wysiwygem (je to podobné jako u ostatních wysiwygů?) nebo musím dělat v HTML, protože to se teprve učím :)
quinux
Profil
Můžete pracovat jen ve wysiwyg režimu. Je pravda, že kód tak moc kvalitní nebude a můžou se objevit i nějaké ty chyby, ale dá se to. ;o) Nebo můžete zkusit Nvu, které je oproti dreamweaveru zdarma.
iggy.top
Profil *
a můžou se objevit i nějaké ty chyby, ale dá se to

Nevím odkud to máte já jsem s kódem v DW8 spokojený. Uvnitř DW je implementován výborný homesite a nedám na něj dopustit.

to Tony: dělat můžeš jen ve wysiwyg režimu, ale znalost kódu je v dnešní době naprosto nezbytné... já dělám základ ve wysiwyg režimu a pak pracuji často už jen v kódu...
quinux
Profil
iggy.top

V dreamweaveru mx byl layout z wysiwyg trochu divný a nezřídka vypadl jinak v ie a ve firefoxu, v 8 už je možna vymakanější, nevím netestoval jsem. Homesite byl (je) non-wysiwyg editor takže fakt, že je dreamweaver s homesitem více méně sloučen, nemá na výstup z wysiwyg žádný vliv.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0