Autor Zpráva
Meďan
Profil *
Prosím porďte
Do ted jsem dělal stránky ve Wordu. Bylo trochu svazující a tak jsem okusil Frontpage.
Mám jediný problém. Uložim je u sebe jako Sady web souborů. A potom je chci nahrát přez FPT v totalcomanderu. Podaří se mi to přenést ale potom na tom mím webu, webzdarma, se hlásí error.
Myslim že potřebuje ten index. Ten je ovšem uloženej pod tím, Sady web souborů
Co s tím? Jak to nahrát aby to fungovalo?
Poraďte prosím.
Yuhů
Profil
napište nám taky adresu toho webu na webzdarma

jakej přesně error to hlásí

jmenuje se ten soubor přesně index.html
(musí to být malými písmeny a nesmí to být index.htm)

Taky mě napadá, že možná na server kopírujete celý adresář. Zkopírujte tam jenom soubory bez toho hlavního adresáře.
Meďan
Profil *
To bych rád, ale když v total comanderu se pokusim ten adresář " sady webových souborů" rozevřít tak se pouze oběví prázdný adresář, který má ale tu velikost kterou by měl mít. Takže nic jinýho než nakopírovat tam celý tento adresář mi nezbývá. Dočetl jsem se tady že to jde i přímo z frontpage, ale bohužel nevím jak na to.
Dekuju za odpověď

adresa: brdskyzalesak.wz.cz
Yuhů
Profil
aha. On má Total Commander takovou chybu, že nevidí adresáře označené jako FrontPage Weby.

Do adresáře se dá v Total Commanderu dostat příkazem z příkazové řádky

cd jmenoadresare

************

Případně ano, z FrontPage se dá rovnou posílat stránky na web. Zadá se příkaz Soubor > Publikovat web (v každé verzi FrontPage se to jmenuje jinak).
Anonymní
Profil *
Vyzkoušim to......
Dekuju moc
Anonymní
Profil *
Chci se zaregistrovat na webzdarma a skoncim u prvniho bodu protoze mi to napise Registraci je možné provést jen z počítače s reverzním záznamem v doméně cz nebo sk.Prosim vas poradte mi co mam delat ja vim ze to sem asi moc nepatri ale Prosim poradte mi
Martin Kuželka
Profil
Anonymní: na nový dotaz si založ nové téma. Díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0