Autor Zpráva
Moree
Profil *
prosim vas, nema niekto navod na FrontPage 2003. Este v tom dobre robit neviem, by sa mi sikol nejaky navod...az by sa nasiel tak prosim dajte link alebo to uploadnite na sendspace.com,please...diki mooc Moree
otaznicek
Profil *
zkus tady: http://www.jakpsatweb.cz/frontpage/
ale radsi zkus FP nepouzivat, produkuje desnej bastl. zkus www.nvu.com nebo radsi psat kod v ruce.
Moree
Profil *
na co je nvu.com ??
otaznicek
Profil *
tam si muzes stahnout editor NVU (legalne zadarmo), kterej je o mnoho kvalitnejsi nez fp, i kdyz wysiwyg. pro zacatek dobrej!
Radek Hrabůvka
Profil
ale radsi zkus FP nepouzivat, produkuje desnej bastl.
FP je mocný nástroj a většina funkcí vyprodukuje děsný kód. Nadpisy se musí dělat pomocí nadpisů a vše, až na pár výjimek se musí formárovat pomocí Formát > Styl...
FP (i staré verze), na rozdíl od NVU umí bezchybný kód zanořeného seznamu.
davidcoudy
Profil
Microsoft Expression Web Designer to už bude lepší

Microsoft uvolnil nový nástroj pro tvorbu webových stránek Microsoft Expression Web Designer. Web Designer používá WYSIWYG rozhraní a slouží k vytváření webových stránek postavených na kaskádových stylech. Více se dozvíte na stránkách Microsoftu. Finální verze by měla být dostupná počátkem příštího roku.

Community Technology Preview je dostupná pro Windows XP a novější a lze ji stáhnout ze stránek <a href="http://www.microsoft.com/products/expression/en/web_designer/wd_ free_trial.aspx">Microsoftu</a>. A ukázka použití v <a href="http://www.microsoft.com/products/expression/en/web_designer/dem os.mspx?v=wd_layout">praxi</a>. Podle mě starému FrontPage odzvonilo stejně ho používá podle mě jen hrstka nadšenců ke kterým naštěstí nepatřím a vypadá to, že tento výrobek Mirosoftu bude mít mezi tvůrci webu úspěch. A snad už nebude trpět vadama jako FrontPage.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0